/10

Tek Çare Aşk izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Evlilik aşaması öncesi nişanlısı tarafından terk edilen Erica, bu ayrılık yüzünden müzik kariyeri ve sosyal hayatında büyük sorunlar yaşamaya başlamıştır. Ancak bir şekilde hayatına devam eden Erica, lüks bir tatil adasında konser vermek üzere yola çıkar. Genç müzisyen, vereceği konserin kendisini terk eden eski nişanlısının düğün eğlencesi olduğunu öğrenir. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Erica, eski nişanlısının kardeşiyle tanışınca işler bambaşka bir hal alacaktır. Tek bir adada toplanan aşıklar, düğün öncesi büyük bir duygu karmaşası yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 28
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Endless Rain izle (2021)

/10

Birbirini oldukça iyi tanıyan ancak hiç yüz yüze görüşmemiş olan Young-ho ve So-hee, iki mektup arkadaşıdır. Birbirlerine sürekli mektuplar yazan ve bu sayede basit bir uzun mesafe ilişkisine sahip olan Young-ho ve So-hee, teknolojinin ilerlemesiyle artık ciddi bir ilişki mecburiyetinde kalır. Fotoğraf makineleri, sesli konuşabilecekleri cep telefonları, iki gencin ilişkisini tamamen değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

İşte Böyle Bir Oğlan izle (2021)

/10

Popüler erkek arkadaşı tarafından aldatılmasının ardından kariyeri kötüye giden Padgett, genç bir sosyal medya yayıncısıdır. Kariyerini düzeltmek için kendisine yeni bir star yaratmak isteyen Padgett, okulun ezik ve tembel bir genci olan Cameron'u seçecektir. Cameron'u bir proje olarak gören ve onu yenileyerek bir stara dönüştüren Padgett, fark etmeden Cameron'a aşık olmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

gercekten ask izle
Aşk Gerçekten izle (2020)

/10

Geç ve ufku açık siyahı bir ressam, Washington'daki sıkı sanat rekabetine girebilmek için çalışmaktadır. Bu rekabetin bir parçası olarak eserlerini diğer sanatçılara ve topluma ulaştırmayı hedefleyen genç ressam, hiç beklemediği bir anda aşkı bulacaktır. Kalbi kırık genç bir kıza aşık olan ressamın hayatı ve kariyer yolculuğu bu aşkla beraber değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.