/10

Tam Sana Göreyim izle

Fragman izle

Genç bir bilim insanı olan Alma, bilimsel çalışmalarını maddi olarak karşılayabilmek için tuhaf bir deneye katılır. İnsanları mutlu etmek için yaratılmış Tom adındaki üst düzey zeka ve niteliklerle donatılmış bir robotla yaşamak zorundadır. Çok kötü günler geçiren ve hayatında büyük sorunları olan Alma, Tom'un onu mutlu etme çabalarına yavaş yavaş karşılık verirken ikili mutlu olmanın ne demek olduğunu öğrenecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 503
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
babil izle
Babil izle (2022)

/10

Dünyadaki film popülerliğinin artması ve film sektörünün devi olan Hollywood'un ilk yükselmeye başladığı dönemlerde, pek çok karakter Hollywood'un gücü sayesinde zirveye ulaşmış ve hayatlarının en gösterişli dönemlerini yaşamaya başlamışlardır. Ancak hırslarına ve açgözlülüklerine yenik düşen ünlü oyuncular, hızlı yükselişlerinin ardından düşüşlerini de yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the menu izle
The Menu izle (2022)

/10

Genç bir çift, hayatlarında unutulmaz deneyimler yaşamak için çok popüler bir yemek şefinin düzenlediği bir ada turuna katılırlar. Bu ıssız adada birbirinden farklı mükemmel yiyecekleri denemeyi bekleyen çift, yemek gecesinin başlamasıyla tuhaf olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise işlerin hiç de göründüğü kadar masumane olmadığını fark ederler. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kemikler ve her sey izle
Kemikler ve Her Şey izle (2022)

/10

Tuhaf ve psikolojik sorunlar yaşayan Maren, toplum tarafından yargılanan ve dışlanan genç bir kadındır. Kendisi gibi hayatı pek düzgün olmayan Lee ile tanışan Maren, sonunda ruh eşini bulduğunu düşünmektedir. Farklı karakterlere ve geçmişe sahip olan Maren ve Lee, yan yana uzun bir yolculuğa çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.