/10

Synapse izle

Yakın bir gelecekte dünya artık değişmiş ve insan hafızasındaki anılar paha biçilemez derecede önemli hale gelmiştir. Hafızasında oldukça önemli bilgiler taşıyan bir adam, polislerin hedefi haline gelir. Oldukça önemli bu bilgileri saklamak ve satmak isteyen adam, beynindeki bilgileri saklamak için yaşaması gerekmektedir. Ancak o bilgilerin açığa çıkmamasında kararlı olan polisler, tüm güçleriyle adama saldıracak ve önemli bir savaş yaşanacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 41
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
tam sana goreyim izle
Tam Sana Göreyim izle (2021)

/10

Genç bir bilim insanı olan Alma, bilimsel çalışmalarını maddi olarak karşılayabilmek için tuhaf bir deneye katılır. İnsanları mutlu etmek için yaratılmış Tom adındaki üst düzey zeka ve niteliklerle donatılmış bir robotla yaşamak zorundadır. Çok kötü günler geçiren ve hayatında büyük sorunları olan Alma, Tom'un onu mutlu etme çabalarına yavaş yavaş karşılık verirken ikili mutlu olmanın ne demek olduğunu öğrenecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

koloni izle
Koloni izle (2021)

/10

Gelecekte yaşanan felaketlerin üzerine insanlar yaşanmaz haldeki dünyadan kaçarak uzayda yaşamaya başlamıştır. İnsanlık, uzun bir süredir dünyadan uzakta ve neler olup bittiğinden habersizdir. Ancak bir gün kaza sonucu dünyaya düşen bir astronot, hala dünyada yaşayan ve zorluklarla mücadele eden kolonileşmiş insanlarla karşılaşır. Bu kaderine terk edilen insanların geleceği, uzaydan gelen astronota bağlıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

memoria izle
Memoria izle (2021)

/10

Seyahat düşkünü bir kadın, Kolombiya'da seyahati sırasında tuhaf ve akıl almaz sesler duymaya başlar. Kafasının içinde dönüp duran bu anlamsız ve sinir bozucu seslerin nereden geldiği bilinmemektedir. Bir takım psikolojik sıkıntılar yaşadığını düşünmeye başlayan kadın, hastalığının sebebini ve çaresini bulmak için arayış içindedir. Ancak maruz kaldığı bu sinir bozucu ses yüzünden akıl sağlığını yavaş yavaş kaybetmeye başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.