/10

Süperstar izle

Hayallerinin peşinden gitmek için çabalayan genç bir kız, çok yetenekli bir şarkıcı ve söz yazarıdır. Her zaman dünyaca ünlü bir süperstar olmanın hayalini kurmuş ve hiçbir zaman vazgeçmemiştir. Ancak babası, genç kızın her girişimini engelleyerek onun hayallerini her zaman bastırmaktadır. Böyle bir durumda hayallerin gerçekleştirmesi imkansızdır. Bu yüzden kimliğini gizleyerek bir siyah çarşaf giyer ve Youtube'a şarkılarını yüklemeye başlar. Kimliği belirsiz olan bu kız kısa süre büyük ilgi toplar ve hayallerini gerçekleştirmek için şans yakalar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 337
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Dia izle (2020)

/10

Utangaç birisi olan Dia, her ne kadar Rohith ile iyi anlaşsa da ona gerçek hislerinden bahsetme konusunda çekingen davranmıştır. Üç yıllık arkadaşlığın ardından artık Rohith'e olan aşkını itiraf eden Dia, bu itiraf beraberinde büyük şanssızlıklar ve kötülükleri beraberinde getirecektir. Yaşanan kötü bir kaza, Dia ve Rohith'in arasındaki ilişkiyi çıkmaza doğru sürüklemeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

zamanda tutsak izle
Zamanda Tutsak izle (2021)

/10

Bir grup tatil yapmak isteyen insan, internette buldukları keşfedilmemiş tropikal bir tatil koyuna giderler. Yaşanacak olaylardan habersiz bu insanlar, birkaç saat geçirmek için geldikleri bu koyda hayatlarının dehşetini yaşayacaklardır. Denize ayak basmalarından itibaren geriye kalan tüm hayatları bir güne sıkışan insanlar, hızla yaşlanmaya ve hatta ölmeye başlayacaklardır. Durumun farkına vardıklarında ise bu büyülü koydan kurtulabilmek için mücadele etmeye başlayacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

blackpink the movie izle
Blackpink: The Movie izle (2021)

/10

Çıkışlarının başından beri dünyada büyük ses getiren Blackpink grubu, Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa isimli genç Koreli kız şarkıcılardan oluşmaktadır. Kore Pop müziğinin önemli bir parçası haline gelmiş Blackpink grubu, sayısız başarıya imza atmıştır. Ancak müziğin ardında birde hiç bilmediğimiz arka planda yaşanan olaylar ve şarkıcıların özel yaşamları vardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.