/10

Stuck in Love izle

Başarılı ancak tembel bir yazar olan William, boşandığı eski karısı ve ergen yaşta olan çocuklarını hala unutamamıştır. Artık resmen eski karısına takıntılı hala gelen William, karısıyla yeniden birleşebilmek için yıl boyunca karmaşık bir mücadeleye girişir. William aşkı sayesinde bir çok engeli aşmayı başaracak ancak daha büyük engeller ve sorunlarla karşılaşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 95
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Vacation Friends izle (2021)

/10

Çok farklı hayatları ve kişilikleri olan iki farklı çift, rastlantı eseri bir Meksika tatilinde tanışırlar. Tatil boyunca güzel arkadaşlık geçiren iki çift, evlerine döndüklerinde arkadaşlıkları tuhaf bir duruma bürünecektir. Çok farklı insanlar olmalarına rağmen arkadaşlıklarını devam ettirmek için uğraşan iki çift, birbirlerini asıl hayatlarına tanıklık edecekler ve beklenmedik maceralar yaşayacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Bhoot Police izle (2021)

/10

Kendilerine hayalet polisleri diyen iki kardeş, hayatlarını hayaletleri yakalayarak sürdürmektedirler. Yaptıkları iş yüzünden tuhaf ve macera dolu bir yaşam süren bu iki kardeş, isimlerini tüm ülkede duyurmayı başarmışlardır. Bu yüzden sürekli iş teklifleri alan iki kardeş, oldukça kazançlı bir iş için uzak bir köye giderler. Ancak bu son iş, düşünülmemiş sonuçlara yol açarken kardeşlere unutulmaz bir macera yaşatacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Flinch izle (2021)

/10

Genç bir seri katil, annesi ile birlikte yaşayarak işlediği cinayetler sayesinde geçimin sağlamaktadır. Ancak yaptığı son iş sırasında genç bir kadın işlediği cinayete tanıklık eder. Hayatını riske atabilecek bu cinayet tanıklığı yüzünde genç kadını öldürmek zorunda kalan seri katil, kadına karşı tutkulu duygular beslemeye başlayacaktır. Genç seri katilin yaşadığı bu duygu karmaşası, işleri çıkmaza sürükleyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.