/10

Söyle Bana Ne Zaman izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Doğduğu Meksika'dan büyük hayallerle ayrılan Will, Amerika'da yaşamaya başlamıştır. Burada büyük başarılara ve işlere imza atan Will, tam bir işkoliktir. Hayatta her zaman başarılı olmak için çabalamış Will, geçmişini ve aile bağlarını neredeyse unutma eşiğine gelmiştir. Ancak büyükbabasının ölümü onu bir hayli üzecektir. İşlerine biraz ara veren ve doğduğu yerlere Meksika'ya tekrar dönen Will'in hayatı, burada tanışacağı bir kızdan sonra tamamen değişmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 336
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Fok Birliği izle (2021)

/10

Köpekbalıklarının güçlü dişleri yüzünden denizlerdeki hakimiyetlerini kaybetmiş ve bir adaya sıkışıp kalmış olan fok balıkları, yemek sıkıntısı çekmeye başlamışlardır. Ancak cesur ve inatçı bir fok balığı olan Quinn, diğer fok balıkları için kendisini riske atarak oluşturduğu bir ekiple köpekbalıklarını alt etmek için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Adam Project izle (2022)

/10

Yakın bir gelecekten zaman yolculuğu yaparak günümüze gelen bir pilot olan Adam, kazalı bir iniş yaparak dünyaya düşecektir. İnsanlığın geleceği için mücadele eden Adam, zaman yolculuğu sayesinde geçmişine gidip çocukluk haline tanıklık edecek. Geçmişinin ve geleceğinin benliğiyle birleştiği bir zaman kavramında, geleceği kurtarma görevi Adam'a düşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

rock dog 2 izle
Rock Dog 2 izle (2021)

/10

Yaşanan olayların ardından giderek ün kazanmaya başlayan Bodi ve grubu, durmak bilmeden rock’n roll ruhunu yaşatmaktadırlar. Bu sayede artık ünlü bir rock yıldızı olan Bodi ve grubu, düzenlemek istedikleri büyük bir rock turnesine çıktıklarında ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu anlayacak ve çizgilerini bozmadan yola devam etmek için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.