/10

Sons of Denmark izle

Danimarka, son dönemlerde yaşadığı terör saldırılarıyla kötü bir dönem geçirmektedir. Yetkililer saldırıların kaynağı olarak göçmenleri veya dışarıdan gelenleri göstermektedir. Bu yüzden yerli halk arasında büyük bir ırkçılık sesleri yankılanmaya başlamıştır. Tam da bu sıralar radikalleşme sözü veren birisi ülkenin lider olma yolunda hızlı yükselmektedir. Halk terör saldırılarını çözmesi için ırkçı lidere büyük bir destek vermektedir. Henüz 19 yaşında olan Zakaria isimli çocuk ise bu ırkçılık karşısında zarar göreceğinden korkmaya başlıyor ve bu durumu bozmak için bir şeyler yapmaya başlıyor. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 204
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the pursuit of happyness izle
The Pursuit of Happyness izle (2006)

/10

Ekonomik ve sosyal açıdan kötü günler geçiren bir pazarlamacı olan Chris, sahip olduğunu her şeyi kaybetmiştir. Hayatını kazanmak için verdiği mücadelede çuvallayan Chris, küçük oğlunun velayetini almasıyla birlikte hayata olan bakış açısı değişecektir. Oğlunun geleceği için elinden gelen tüm mücadeleyi veren Chris, dram ve acı dolu bir hayatın mahkumu olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the usual suspects izle
The Usual Suspects izle (1995)

/10

Keyser kod adlı acımasız bir katil, kanlı bir tekne cinayeti düzenleyerek 27 insanı öldürmüş ve 91 milyon dolar değerinde bir vurgun yaparak kayıplara karışmıştır. Olaydan sonra hayatta kalan tek görgü tanığıyla beraber harekete geçen polis, beş olağan şüphelinin arasında gerçek suçlunun kim olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Bu sırlar, yalanlar ve korku dolu soruşturma hiç kolay olmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

beyaz bant izle
Beyaz Bant izle (2009)

/10

1900'lü yılların başlarında Almanya'nın kuzey bölgesindeki küçük bir köyde, ufak bir kaza sonucunda köy doktoru ölmüştür. Bu kazanın sorumlularını bulmak ve cezalandırmak için köyde halkı arasında bir arayış başlar. Ancak bu arayış, köy halkı arasında iç çatışmalara sebep olur. Aileler arasında ve aileler içinde yaşanan bu anlaşmazlık, tüm köyde garip olaylar ve kaosa sebep olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.