/10

Son Üç Gün izle

Çok yetenekli bir CIA ajanı, karısıyla ve kızıyla ilgisini kaybetmiş şekilde sürekli işiyle ilgilenir. Artık yaptığı işleri bırakmak ve sadece kızıyla ilgilenmek için söz veren Ajan, son bir görevi bitirmek ve daha sonra özgürlüğüne kavuşmak üzere zehirlenir. Eğer 3 gün içerisinde görevini tamamlarsa panzehire ulaşacak ve yeni bir sayfa açacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 131
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
A Call to Spy izle (2019)

/10

Henüz 2. Dünya Savaşının başlarında İngiltere, askeri bakımdan oldukça kötü ve vahim durumdadır. Bu durumu dengelemek adına adımlar atan Churchill, casusların İngiltere adına çok önemli olduklarının farkındadır ve yeni casuslar eğitilmesi için bir ajans kuracaktır. Burada eğitim gören genç casuslar, eğitimlerinin hemen ardından Fransa'ya göreve gideceklerdir. Ancak savaşın gerçek yüzüyle karşı karşıya kaldıklarında her şey değişmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

korkutuk izle
Körkütük izle (2020)

/10

Monoton yaşamlarından sıkılmaya başlayan dört lise öğretmeni, hayatlarını nasıl etkileyeceğini görmek için kendi aralarında bir anlaşmaya vararak her gün alkol tüketmeye başlayacaklardır. İçmeye kaçındıkları alkolü, tüm gün boyunca içerek sarhoş yaşamanın nasıl bir etken olduğunu görmek isterler. Sosyal ve iş hayatlarını körkütük sarhoş bir şekilde yaşamaya başlayan öğretmenler, bu durumun olumsuz sonuçlarıyla da karşı karşıya kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Ateşli Ruh izle (2019)

/10

Fantastik bir olay sonucu ölümünün ardından tıpkı bir hayalet olan Juste, son zamanlarda çok tuhaf olaylarla karşı karşıya kalmıştır. Fransa'da yaşayan Juste, hayalet olarak bir amaca hizmet etmektedir. Juste'nin görevi, ölümü yakın insanların yanında olarak onlara yardım etmek ve son günlerinde onların yanında güzel zamanlar geçirmektir. Ancak çok sevdiği eski arkadaşıyla karşılaşan Juste için işler pek iyi gitmeyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.a