/10

Son of a Rich izle

Babasının serveti sayesinde para içinde lüks bir hayat süren genç bir adam, paranın etkisiyle şımarık ve can sıkıcı bir insan olmuştur. Kötü niyetli ve aç gözlü bir insan haline gelen genç, bir polise rüşvet vermesinin ardından kendisini nezarette bulur. Kötü bir gece geçirmesinin ardından uyandığında ise hayatının şoku kendisini beklemektedir. Kendisini 19. yüzyılda medeniyetten uzak bir köyde bulan genç, alışık olmadığı bir köy hayatı sürmeye mahkum edilecek ve macera başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 351
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
korkutuk izle
Körkütük izle (2020)

/10

Monoton yaşamlarından sıkılmaya başlayan dört lise öğretmeni, hayatlarını nasıl etkileyeceğini görmek için kendi aralarında bir anlaşmaya vararak her gün alkol tüketmeye başlayacaklardır. İçmeye kaçındıkları alkolü, tüm gün boyunca içerek sarhoş yaşamanın nasıl bir etken olduğunu görmek isterler. Sosyal ve iş hayatlarını körkütük sarhoş bir şekilde yaşamaya başlayan öğretmenler, bu durumun olumsuz sonuçlarıyla da karşı karşıya kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Space Jam 2: Yeni Efsane izle (2021)

/10

Kurnaz ve zeki bir yapay zeka yazılımı, basketbol efsanesi LeBron James'in oğlunu kaçırarak LeBron'a sinsi bir tuzak kurar. Oğlunu kurtarmak isteyen LeBron'un, son bir basket maçı oynaması gerekmektedir. Çizgi film evrenine yollanan ve burada çizgi film karakterleriyle birlik olan LeBron, basket maçını kazanmak ve oğlunu kurtarmak için heyecan dolu bir maceraya atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

I Care a Lot izle (2020)

/10

Mahkeme ile sorunlar yaşayan yaşlı insanların davalarında onlara avukatlık yapan Marla Grayson, devlet tarafından atanan bir koruyucu vasidir. Ancak aşırı yüksek özgüveni ve pratik zekasıyla birlikte işinin yasalara uygun şekilde kötüye kullanana Marla, birçok yaşlı müvekkilini yasal yollardan dolandırarak büyük bir servet sahibi olmayı başarmıştır. Bu durum Marla'yı odak noktası haline getirirken genç avukat, kendisini hiç tanımadığı karanlık adamların karşısında bulacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.