/10

Son of a Rich izle

Babasının serveti sayesinde para içinde lüks bir hayat süren genç bir adam, paranın etkisiyle şımarık ve can sıkıcı bir insan olmuştur. Kötü niyetli ve aç gözlü bir insan haline gelen genç, bir polise rüşvet vermesinin ardından kendisini nezarette bulur. Kötü bir gece geçirmesinin ardından uyandığında ise hayatının şoku kendisini beklemektedir. Kendisini 19. yüzyılda medeniyetten uzak bir köyde bulan genç, alışık olmadığı bir köy hayatı sürmeye mahkum edilecek ve macera başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 305
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sonu Ke Titu Ki Sweety izle (2018)

/10

Titu, yıllardır aradığı hayatının aşkını sonunda bulmuştur. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen ve mükemmel bir eş olacağına inanan Sweety ile evlenmek ister. Sweety'de Titu'ya karşı boş değildir ve ikili arasında güzel bir ilişki vardır. İkilinin ilişkisi yavaş yavaş evliliğe giderken Titu'nun en yakın arkadaşı, Sweety'nin göründüğü gibi bir kadın olmadığını ve bir şeyler sakladığını düşünür. Bu yüzden Titu'nun evlenmesine karşıdır. En yakın arkadaşı ve sevdiği kadının ortasında kalan Titu, bir karar vermek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Android Kunjappan Version 5.25 izle (2019)

/10

Hindistan'ın küçük bir köyünde yaşayan Subra, bu küçük ve fırsatların sınırlı olduğu köyde kendini geliştirmeyi başarmıştır. Teknolojik açıdan büyük bir zekaya sahip olan Subra, bu yeteneği sayesinde bir çok büyük şirketin dikkatini çekmiş ve yurt dışından güzel bir iş teklifi almıştır. Yaşadığı köy hayatından kurtulup lüks bir şehir hayatına atılmak üzere olan Subra, babasını yalnız başına bırakarak köyden ayrılmayı hiç istememektedir. Bu yüzden babasına Android bir robot arkadaş geliştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

bahut hua sammaan izle
Bahut Hua Sammaan izle (2020)

/10

Sahip oldukları sefil hayatta kurtulmak için bir şeyler yapmak isteyen Bony ve Fundoo, büyük bir soygun planlarlar. Bu büyük soygun hem çok ses getirecek hem de Bony ve Fundoo'yu zengin etmeye yetecektir. Ancak işlerin ters gitmesiyle birlikte planları alt üste olan ikili, bu büyük ses getiren soygunu başaramamışlardır. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi ülke gündemime oturan ve tüm ülkede aranmaya başlayan Bony ve Fundoo, kendilerini kurtarmak için komedi dolu bir macera yaşayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.