/10

Sihirli Oyuncaklar izle

 • Tr Dublaj
 • Bir grup fantastik ve sevimli oyuncaklar, kendi hallerinde sıradan bir hayat yaşamaktadır. Ancak bir gün karşılarına büyük bir sorumluluk çıkagelmiştir. Bu sorumluluk beraberinde büyük bir risk açmıştır. Oyuncaklar ellerinden geleni yapmak için uzun ve aksiyon dolu bir maceraya atılacaklardır. Büyülü işlere karışacaklar ve hiç bilmedikleri diyarlarda yol alacaklardır. Bu büyük macera, beraberinde güzel dostluklar ve güzel günleri de getirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Oyuncular

  Toplam İzlenme: 214
  Yazar:

  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  İtalyan Yazı izle (2020)

  /10

  Bir bohem sanatçısı olan Robert, kendini sanata ve karısına adamış bir babadır. Oğlu Jack ile araları pek iyi olmayan Robert, karısıyla beraber bir hayat sürmektedir. Ancak eşinin ani ölümüyle Robert, zorlu bir döneme girmiştir. Yaşadığı sıkıntılar nedeniyle eşinden kendisine kalan İtalya'da bir kır evini satmayı planlayan Robert, sorunlu bir ilişkisi olan oğlu Jack ile birlikte evin tadilatını yapmak ve satmak üzere İtalya'ya giderler. Bu macera araları soğuk olan baba ve oğlu birbirlerine tekrar yakınlaştıracak ve yeni bir yol çizmelerine neden olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  The Witches izle (2020)

  /10

  Büyükannesiyle birlikte İngiltere'ye yeni taşınan genç bir çocuk, taşındığı yeni bölgeyi keşfetme konusunda meraklıdır. Ancak genç çocuk burnunu büyük işlere sokacaktır. Masallarda anlatılan kötü niyetli cadıların gerçek olduğunu öğrenen genç çocuk, normal insan görünümlü cadıların küçük çocuklara karşı korkunç bir plan hazırlığında olduğunu öğrenir. Şehirdeki tüm çocukların başı büyük bir beladadır ve genç çocuğun yardım alabilecek sadece büyük annesi vardır. Büyükannesiyle birlikte kötü niyetli cadıları durdurmak için zorlu bir maceraya atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  SüngerBob KarePantolon: Firarda izle (2020)

  /10

  Bikini Kasabasında hayat olağan bir şekilde devam ediyor, Sünger Bob ve arkadaşları eğlence içerisinde bir hayat geçiriyordur. Bikini Kasabasından çok uzaklardaki Atlantik City'de güzellik düşkünü kral, yüz kırışıklıklarından kurtulmak için Sünger Bob'un biricik arkadaşı Gary'i esir alarak kullanmaya başlamıştır. Gary'nin yokluğuna oldukça üzülen Sünger Bob, Patrick ile birlikte Gary'i geri getirmek için zorlu ve fantastik bir maceraya atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.