/10

Şiddet Mirası izle

Birbirlerinden ayrı yaşayan ve uzun süredir görüşmeyen bir baba ve oğul, aradan geçen uzun zamanın ardından tehlikeli bir olaydan dolayı karşılaşırlar. Oğlunun başarısız bir uyuşturucu ticaretine bulaştığını ve peşine tehlikeli adamların düştüğünü öğrenen baba, her şeyi bir kenara bırakarak oğluna destek çıkmak isteyecektir. Aralarındaki kötü baba oğul ilişkisine rağmen ikili beraber kaçmaya başlayacak, verdikleri hayatta kalma mücadelesinin yanı sıra geçmişten kalan aile sorunlarıyla da yüzleşmek zorunda kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 156
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
bir tutam aclik izle
Bir Tutam Açlık izle (2021)

/10

Birbirlerine tutku ile aşık olan ve güzel bir evlilikleri olan Maggi ile Carsten çifti, aynı zamanda iki meslektaştır. İkisi de çok başarılı ve tecrübeli yemek uzmanı olan çift, hayallerini gerçekleştirmek için zorlu bir yola gireceklerdir. Mutfak dünyasını en yüksek ödülünü almak için beraber çalışmaya başlayan çift, bu ödül ve kariyerleri için hayatlarındaki şeyleri feda etmekten çekinmeyeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Malcolm ve Marie izle (2021)

/10

Başarılı ve geleceği parlak olan genç bir yönetmen, yeni filminin galasına katıldıktan sonra kız arkadaşı ile birlikte eve döner. Birbirine delicesine aşık olan ikili, yorucu ve dayanılmaz bir günün ardından evlerinde baş başa kaldığında birbirlerini adeta yeniden tanıyacaktır. Aralarında başlayan ufak çekişme; yerini psikoloji, dram ve romantizm dolu kavgaya bırakacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

evdeki ciglik izle
Evdeki Çığlık izle (2020)

/10

Karısı trajik bir trafik kazasında kaybeden acılı bir baba, otizm hastası olan genç kızıyla yapayalnız kalmıştır. Genç kızının ilerleyen hastalığıyla başa çıkmaya çalışan baba, korkunç bir gerçekle karşılaşacaktır. Kızının yaşadığı durumun büyülü bir ruhani varlıkla alakalı olduğunu öğrenen baba, tek ailesi olan kızını kurtarmak için amansız bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.