/10

Shelter in Place izle

Küresel bir hastalık, tüm dünyada hızla yayılırken ülkeler kontrol amaçlı sokağa çıkma yasağı ilan etmişlerdir. Tam da bu sırada Hollywood'da bir otelde balayı tatili yapan genç bir çift, bir grup otel çalışanı ile birlikte otelde mahsur kalmışlardır. Olağanüstü durumlar ve tehlikeler ortadan kalkana kadar otelde kalmak zorunda olan çift, tuhaf olaylar yaşamaya başlayacaklardır. Çok geçmeden oteldeki asıl tehlikeyle karşı karşıya kalan çift, hayatları için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 177
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
watcher izle
Watcher izle (2022)

/10

Amerikalı genç bir kadın olan Julia, kocası ile birlikte hiç bilmediği bir yer olan Bükreş'e taşınır. Bu bilmediği şehirde yeni hayatına başlamak isteyen Julia, karşı evin penceresinden sürekli kendisini izleyen bir adamı fark edecektir. Kendisini sürekli izleyen adamın Bükreş'te yaşayan bir kadın katilinin olabileceğinden şüphelenen Julia'nın hayatı ve psikolojisi alt üst olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Take Back izle (2021)

/10

Brian ve Zara, sakin bir kasabada rutin hayatlarını yaşayan iki mutlu çifttir. Ancak geçmişi gizemli ve hiçte sıradan olmayan Zara, kasabada düzenlenen bir soygunu engellediğinde çiftin hayatı tamamen değişecektir. İnsan kaçakçılığının yanı sıra pek çok kirli işe bulaşmış bir çete, kendilerini küçük düşüren Zara ve ailesinin peşine düşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Yellow Wallpaper izle (2021)

/10

Bir çeşit duygu ve zihinsel akıl bozukluğu hastalığı yaşayan Jane, bir yazar ve aynı zamanda annedir. Doktor kocası John, Jane'in yaşadığı zorlukların üstesinden gelebilmek için ailecek bir tatil planlar. Bir malikanede sakin bir tatile çıkan Jane, hastalığı yüzünden bu güzel tatilde en kötü dehşetleri yaşayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.