/10

Shazam! 6 Güç izle

Türkçe Dublaj izle

Henüz 15 yaşında olan Billy, yalnız bir çocuktur. Annesini daha önce görmemiştir ve hep onu aramaktadır. Ergenlik dönemi ve okul problemleriyle dolu sıradan bir şekilde büyümektedir. Bir gün gizemli bir büyücüyle karşılaşan Billy, seçilmiş kişi olduğunu öğrenir. Büyücü tarafından Billy'e özel güçler verilir. Ancak Billy, henüz bu güçleri nasıl kullanacağını ve nasıl kahraman olacağını bilmemektedir. Şehir tehlike altındadır ve acımasız bir süper güçlü kötü, şehri alt üst edecek korkunç bir planı uygulamaktadır. Her şeye rağmen Billy, bu kötüyü durdurmalıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 180
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
snatch izle
Snatch izle (2000)

/10

Pek çok kirli işe bulaşmış ve suç işlemekten çekinmeyen 6 kişilik amatör bir soyguncu ekibi, Londra'ya gelecek olan paha biçilemez bir elmasın peşine düşecektir. Suç işleme ve kavga konusunda profesyonel olan bu ekip, soygun sırasında beklenmedik olaylarla karşılaşacaklardır. Başlarını hiç tahmin edilmeyecek kadar büyük belaya sokan ekip, bu beladan kurtulmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

turu ve sirk maceralari izle
Turu ve Sirk Maceraları izle (2019)

/10

Yumurtlayamayan ve bu yüzden ilgi görmeyen genç tavuk Turu, yalnız bir müzik öğretmenini en yakın arkadaşı haline gelmiştir. Çok güzel vakitler geçiren ikili, sıkı bir dost olmuştur. Ancak bir kaza sonucu öğretmen yaralanmış ve büyük şehirdeki hastaneye kaldırılmıştır. Bunun üzerine en yakın arkadaşının yanında olmak isteyen Turu, hastaneye ulaşabilmek için bir sirk gösterisi düzenlemek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

gladiator izle
Gladiator izle (2000)

/10

Romalı bir general olan Maximus, ülkesi için pek çok kanlı savaşta savaşmış korkusuz bir askerdir. Katıldığı hiçbir savaşta yenilgi almayan ve kralın emirlerini eksiksiz şekilde yerine getiren Maximus, ülkesine ve kralına olan sadakatini kanıtlamıştır. Ancak onun başarısını kıskanan kralın kibirli oğlu tarafından ailesi öldürülen Maximus, yıllarca hizmet ettiği krallıktan intikam almak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.