/10

Şeytanın Belkemiği izle

1939 yılında şiddetli geçen İspanya İç Savaşı'nda babasını kaybeden 12 yaşındaki Carlos, bir çocuk yetimhanesinde yaşamına devam etmektedir. Buradan Carlos'dan yaşça büyük ve şimarık olan diğer çocuklar Carlos'u dışlıyor ve ona eziyet ediyordur. Yaşadığı tüm zorluklardan dolayı çıkmaz bir yalnızlığa sürüklenen Carlos, zamanla perili bir gücün varlığını keşfedecektir. Yetimhanenin karanlık sırlarını yavaş yavaş öğrenmeye başlayan Carlos, büyülü güçlere karşı korkunç bir savaş verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 810
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
bebek servisi izle
Bebek Servisi izle (2022)

/10

Kendisini komisyoncu olarak tanıtan Hyun, istenmeyen bebeklerin bırakıldığı bölgelerden bebekleri çalarak onları zengin ailelere satmaktadır. Bu sayede geçimini sağlayan ve kimsesiz bebeklere aile bulan Hyun'un hayatı, terk ettiği bebeğini tekrar almak için geri dönen bir anne ile kesiştiğinde değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

laal singh chaddha izle
Laal Singh Chaddha izle (2022)

/10

Çocukken çevresi tarafından zeka geriliği sebebiyle dışlanan Laal, Hindistan'ın küçük bir kasabasında annesi ile beraber yaşamaktadır. Her zaman kendisine destek olan annesi sayesinde ahlaklı ve yardımsever bir insan olan Laal, doğuştan gelen başarısı ve azmi sayesinde kendisi için bambaşka bir hayat hikayesi oluşturacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.