/10

Şeytan Göz izle

Genç ve tutkulu bir kadın, babasının eski kır evine dönme kararı alır. Bölge halkı tarafından anlatılan esrarengiz ve korkutucu bir iblis olayını öğrenen genç kadın, bu durumu araştırmaya başlar. Ancak genç kadın başına geleceklerden habersizdir. Lanetli bir muska bulan genç kadın, yanlışlıkla o muskayı kullanarak iki şeytani iblisi özgür bırakır. Yıllarca halk arasında gerçek dışı bir hikaye olarak anlatılan olayın aslında gerçek olduğunu anlaşılır. Ancak artık iş işten geçmiş ve acımasız iblisler özgürce tüm acımasızlıklarını göstermeye başlamışlardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 162
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kızıl Gökler izle (2021)

/10

Ender bir hastalığa sahip olan Nadja, ameliyat olmak üzere oğluyla birlikte Amerika'ya doğru yola çıkar. Ancak uçak tam da okyanusun üzerindeyken bir grup terörist tarafından kaçırılır. Bu durum karşısında tek amacı oğlunu korumak olan Nadja, oğlunu korumak için sahip olduğu hastalığın gücünü kullanarak harekete geçmek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Ölümcül Labirent 2: Şampiyonlar Turnuvası izle (2021)

/10

İlk olaylardan sonra kurtulmayı başaran Zoey ve Ben, bu ölümcül oyunu düzenleyen acımasız insanların peşine düşeceklerdir. Ancak kendilerini daha büyük bir tuzakta olduklarını fark etmeyen ikili ve hiçbir şeyden habersiz masum insanlar kendilerini ölümcül bir labirentte bulacaklardır. Daha önce kurtulmayı başarmış Zoey ve Ben'in liderlik edeceği ekip, bu labirentte kurtulmak için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

korku kapani baslangic izle
Korku Kapanı: Başlangıç izle (2021)

/10

Altı yakın arkadaş, güzel bir kamp yapmak üzere ormanlık bir bölge olan Appalachian'a doğru yola çıkmışlardır. Ancak dağa ulaşan patika yoldan sapan ve ormanın içerisinde dalan arkadaşlar, hiç beklemedikleri olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Ormana yerleştirirmiş tuzaklarla baş etmeye çalışan gençler, ormanda yaşayan vahşi ve acımasız insanların avı haline geleceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.