/10

Sevimli Canavarlar izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Canavarların yaşadığı bir dünyada, insanlar kötü ve acımasız canavarlar olarak bilinmektedir. Bu yüzden canavarlar, şehirlerinin enerjilerini sağlayabilmek için insan çocukları korkutarak onların çığlıklarını kullanmaktadırlar. Ancak korkusuz küçük bir insan çocuk, kendisini korkutmaya çalışan canavarlara insanların ve özellikleri çocukların zararsız ve masum olduklarını ispatlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 140
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

, , ,

  1. Megi dedi ki:


    En sevdiğim animasyonlardan biri

  2. Gizemert dedi ki:


    en sevdiğim animasyon filmlerinden sevdiğinle izleyince daha bir keyifli hale geliyor hala izlemeyen varsa koşsun gelsin izlesin ldahhasfş

Vacation Friends izle (2021)

/10

Çok farklı hayatları ve kişilikleri olan iki farklı çift, rastlantı eseri bir Meksika tatilinde tanışırlar. Tatil boyunca güzel arkadaşlık geçiren iki çift, evlerine döndüklerinde arkadaşlıkları tuhaf bir duruma bürünecektir. Çok farklı insanlar olmalarına rağmen arkadaşlıklarını devam ettirmek için uğraşan iki çift, birbirlerini asıl hayatlarına tanıklık edecekler ve beklenmedik maceralar yaşayacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Bhoot Police izle (2021)

/10

Kendilerine hayalet polisleri diyen iki kardeş, hayatlarını hayaletleri yakalayarak sürdürmektedirler. Yaptıkları iş yüzünden tuhaf ve macera dolu bir yaşam süren bu iki kardeş, isimlerini tüm ülkede duyurmayı başarmışlardır. Bu yüzden sürekli iş teklifleri alan iki kardeş, oldukça kazançlı bir iş için uzak bir köye giderler. Ancak bu son iş, düşünülmemiş sonuçlara yol açarken kardeşlere unutulmaz bir macera yaşatacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Emekli Ajan izle (2021)

/10

Ülkesi için çalışan profesyonel bir ajan, bu zamana kadar pek çok kirli işte yer almış ve ülkesine en iyi şekilde hizmet etmiştir. Yaptığı iş yüzünden ailesinden vazgeçerek ve genç oğluyla ayrı yaşamaya mahkum kalmıştır. Ancak oğlunun suçsuz bir şekilde yasadışı işlerle suçlandığını ve yargılandığını öğrenen ajan, yaşanan bu olayların bir komplo olduğunu farkına varacaktır. Yeteneklerini bu komployu çözmek ve oğlunu kurtarmak için kullanmaya başlayan ajan, hiç beklemediği düşmanlarla yüzleşmek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.