/10

Sevimli Canavarlar izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Canavarların yaşadığı bir dünyada, insanlar kötü ve acımasız canavarlar olarak bilinmektedir. Bu yüzden canavarlar, şehirlerinin enerjilerini sağlayabilmek için insan çocukları korkutarak onların çığlıklarını kullanmaktadırlar. Ancak korkusuz küçük bir insan çocuk, kendisini korkutmaya çalışan canavarlara insanların ve özellikleri çocukların zararsız ve masum olduklarını ispatlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 451
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

, , ,

  1. Megi dedi ki:


    En sevdiğim animasyonlardan biri

  2. Gizemert dedi ki:


    en sevdiğim animasyon filmlerinden sevdiğinle izleyince daha bir keyifli hale geliyor hala izlemeyen varsa koşsun gelsin izlesin ldahhasfş

vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

laal singh chaddha izle
Laal Singh Chaddha izle (2022)

/10

Çocukken çevresi tarafından zeka geriliği sebebiyle dışlanan Laal, Hindistan'ın küçük bir kasabasında annesi ile beraber yaşamaktadır. Her zaman kendisine destek olan annesi sayesinde ahlaklı ve yardımsever bir insan olan Laal, doğuştan gelen başarısı ve azmi sayesinde kendisi için bambaşka bir hayat hikayesi oluşturacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

prey izle
Prey izle (2022)

/10

Günümüzden yaklaşık 300 yıl önce dünya sanılandan daha vahşi bir haldeydi. Hayatta kalmak için vahşi doğada tek çareleri avlanmak olan bir kabile, yaşadıkları bölgeye inen dünya dışı bir varlık tarafından avlanmaya başlamıştır. Kabilenin en iyi savaşçılarından olan Naru, kabilesini ve masum insanları bu vahşi ve yetenekli avcıdan korumak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.