/10

Sessiz Bir Yer izle

Dünya, doğaüstü yaratıklar tarafından istila edilmiştir ve berbat bir durumdadır. Bu yaratıkların işitme duyuları çok üstündür ve ses çıkaran her şeye saldırmaktadırlar. İnsanlarda ses çıkartmadan yaşamaya çalışmaktadır. Kıyametin ardından hayatta kalarak bir arada duran bir aile, sessiz bir yerde sessiz bir hayat sürmektedir. İşaret diliyle anlaşıyorlar ve mümkün oldukça sessiz olmaya çalışıyorlar. Ancak tabi ki tamamen sessiz kalmak imkansızdır ve tüm şanssızlıklar aileyi bulduğundaysa kurdukları düzen bozulacak ve bir anda eski günlerdeki gibi bir hayatta kalma mücadelesi vermeye başlayacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 401
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
babil izle
Babil izle (2022)

/10

Dünyadaki film popülerliğinin artması ve film sektörünün devi olan Hollywood'un ilk yükselmeye başladığı dönemlerde, pek çok karakter Hollywood'un gücü sayesinde zirveye ulaşmış ve hayatlarının en gösterişli dönemlerini yaşamaya başlamışlardır. Ancak hırslarına ve açgözlülüklerine yenik düşen ünlü oyuncular, hızlı yükselişlerinin ardından düşüşlerini de yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the menu izle
The Menu izle (2022)

/10

Genç bir çift, hayatlarında unutulmaz deneyimler yaşamak için çok popüler bir yemek şefinin düzenlediği bir ada turuna katılırlar. Bu ıssız adada birbirinden farklı mükemmel yiyecekleri denemeyi bekleyen çift, yemek gecesinin başlamasıyla tuhaf olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise işlerin hiç de göründüğü kadar masumane olmadığını fark ederler. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kemikler ve her sey izle
Kemikler ve Her Şey izle (2022)

/10

Tuhaf ve psikolojik sorunlar yaşayan Maren, toplum tarafından yargılanan ve dışlanan genç bir kadındır. Kendisi gibi hayatı pek düzgün olmayan Lee ile tanışan Maren, sonunda ruh eşini bulduğunu düşünmektedir. Farklı karakterlere ve geçmişe sahip olan Maren ve Lee, yan yana uzun bir yolculuğa çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.