/10

Sea Fever izle

Deniz biyolojisi okuyan Siobhan, Atlantik Okyanusu’da bir hafta boyunca keşif yapmak için açılır. Denizin ortasında tanımlanamamış bir yaşam formu Siobhan'ı tuzağa düşürecektir. Siobhan her şey yok olmadan ve insanlar ölmeden önce bu yaratıkla mücadele ederek onu alt etmesi gerektiğini düşünür. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 224
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Bloody Hell izle (2020)

/10

Pek iyi bir geçmişi olmayan gizemli bir adam, tüm pişmanlıklarında ve belalı hayatından kurtulmak için ülkesinden kaçarak Finlandiya'ya gider. Ancak uçaktan indiğinden itibaren psikopat insanların hedefi olduğunu fark etmeyen adam, psikopat bir aile tarafından kaçırılır. Bu psikopat ailenin işkence oyuncağı haline gelen adam, ailenin elinden kurtulmak için zorlu bir savaş verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Butchers izle (2020)

/10

Sadist bir aile, kasabaya uğrayan yabancıları acımasızca öldürerek etlerini yemektedir. Hiç acımaları olmayan ve insan etlerini kış için stoklayan bu sadist aile, arabaları yolda kalmış bir grup genci avlamak için yola çıkacaktır. Ancak hiçte kolay lokma olmayacak bu gençler, sadist aileye karşı kanlı bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Blind izle (2019)

/10

Geçirdiği bir ameliyat sonucunda kör kalan başarılı bir aktris, tüm görkemli hayatını geride bırakarak zihnindeki karanlıkla yapayalnız kalmıştır. Bu kör haline alışmaya çalışan kadın, evinde tuhaf olaylar yaşamaya başlar. Olaylar karmaşık bir hal almaya başladığında ise zihninde ve evinde yalnız olmadığını keşfeden kör kadın, korku dolu olaylar yaşayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.