/10

Schumacher izle

Özel bir yetenek olan ve üst üste 7 kere Formula 1 şampiyonu olmayı başaran Michael Schumacher, tüm dünyaya adını duyurmayı başarmıştır. Yetenekli bir yarışçı olan Schumacher, Formula 1 tarihine adını yazdırmasının yanında ailesi ve çocukları ile güzel bir hayat sürmektedir. Ancak yaşanan talihsiz bir kazanın ardından felç kalan ve bilinç sorunları yaşamayan başlayan Schumacher'in, hayatı ve kariyerin mahvolmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sardar Udham izle (2021)

/10

Hintli bir devrimci olan Udham Singh, uzun bir süre boyunca planladığı bir intikam suikastını gerçekleştirmek için İngiltere'ye ayak basar. Hindistan'ın bağımsızlık mücadelesi sırasında yaşadığı kan dolu Jallianwala Bagh katliamının sorumlusundan intikam almak isteyen Udham, beklenmedik ve oldukça karışık olaylarla karşı karşıya kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Jersey izle (2019)

/10

Eskiden çok iyi bir kriket oyuncusu olan Arjun, hayatında yaşadığı sorunlar nedeniyle kriket kariyerini noktalamak zorunda kalmıştır. Bir efsane olarak anılan Arjun, orta yaşlarına geldiğinde ise yeniden kriket hayatına atılmak ister. Ancak aradan geçen uzun zaman ve yaşı nedeniyle eskisi kadar iyi olmayan Arjun, kötü eleştirilerin odak noktası haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Tick Tick Boom izle (2021)

/10

Bir tiyatro yazarı ve şarkı bestecisi olan Jonathan Larson, hayallerinin peşini hiçbir zaman bırakmamıştır. 30'lu yaşlarına girecek olan Jonathan, bir lokantada çalışıyor ve aynı zamanda yazılarına özveri ve tutkulu bir şekilde devam ediyordur. Ancak hayatındaki olumsuzluklar Jonathan'ı umutsuzluğa doğru sürüklerken yeni başlayacak bir aşk, Jonathan'ın tüm hayallerini yeniden süsleyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.