/10

Scarlett izle

Henüz çok genç bir üniversite öğrencisi olan Scarlett, üst düzey bir ajan olan babası tarafından savaşçı bir asker olarak yetiştirilmiştir. Kendini koruma korusunda oldukça yetenekli olan Scarlett, çok kirli işlere bulaşmış babasının bir mafya tarafından kaçırılması üzerine harekete geçmek zorunda kalır. Tek ailesi olan babası için yardıma koşmak isteyen Scarlett, babasından öğrendiği tüm becerilerini ortaya dökerek eli silahlı büyük bir mafyaya karşı savaş vermek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 51
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Pachchis izle (2021)

/10

Kumar bağımlılığı yüzünden hayatı çıkmaza saplanan Abhiram, yüksek miktarlarda olan borcunu ödeyemediği için yanlış insanları karşısına almıştır. Bu yanlışının farkına varan ve hayatı tehlikede olan Abhiram, sağlandığı bu çıkmazdan kurtulmak için mücadele etmeye başlayacaktır. Ancak fark etmeden daha büyük ve riskli kirli işlere bulaşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Keshava izle (2017)

/10

Başarılı ve gelecek vaad eden bir öğrenci, hayatının en büyük ve en zorlu macerasını yaşamak üzeredir. Hayatını kabusa çeviren suçlulardan intikam alma fırsatını bulan genç öğrencinin intikamının önünde duran en büyük engeli ise hastalığın. Nadir görülen bir kalp hastalığı bulunan genç, düşmanları ve hastalığı sebebiyle oldukça soğukkanlı ve temkinli olmalıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Escape from Mogadishu izle (2021)

/10

Kanlı bir iç savaşın başladığı Somali'de, tüm ülkeyi büyük bir kaos kaplamıştır. Bu kaosun arasında kalan Güney Kore ve Kuzey Kore büyükelçileri ve aileleri, kanlı savaştan kurtulmak için bulundukları Mogadişu kentini terk etmek zorundadır. İki düşman ülke olan Kuzey ve Güney Kore'nin büyük elçilerinin güvenebileceği sadece birbirleri vardır ve bu mücadelenin üstesinden beraber gelmek zorundadırlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.