/10

Sansür izle

Türkçe Altyazılı izle Fragman

Bir sinema yayın şirketinde sansürcü olarak çalışan Enid, filmlerde bulunan izleyiciler için uygunsuz pek çok kanlı sahneyi sansürlemektedir. İşini oldukça iyi yapan Enid'in akıl sağlığı, maruz kaldığı uygunsuz ve vahşet dolu sahneler yüzünden zarar görmektedir. Bir gün vahşice öldürülen kardeşinin sansürlediği bir korku filmiyle bağlantılı olduğunun farkına varan Enid, kardeşinin ölümünü ve korku filminin gerçeklerini araştırmaya koyulacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 86
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Terror Eyes izle (2021)

/10

Birbirine çok yakın üç arkadaş, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmakta ve hayatlarını her anını paylaşmaktadır. Ancak son çıktıkları ufak bir tatil sırasında dehşet dolu bir korkuyla karşı karşıya kalacaklardır. Geçmişte çok kirli ve vahşet dolu işlere imza atmış acımasız bir internet korsanı tarafından taciz edilmeye başlanan üç arkadaş, güvende olmayan hayatları için mücadele vermek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ciglik izle
Çığlık izle (2022)

/10

Geçmişte yaşanan korkunç olayların üzerinden uzun bir süre geçmiştir. Ancak ortaya çıkmış yeni bir katil, ardı arkası kesilmeyecek cinayetlerine başlamıştır. Bunun üzerine katilin öldürmek istediği masum gençleri korumak isteyen Sidney, alışmaya çalıştığı sakin hayatından çıkarak harekete geçecektir. Ancak bu katil diğerlerinden daha acımasız ve kurnazdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cehennem kapisi izle
Cehennem Kapısı izle (2021)

/10

Oğluyla birlikte ormanlık bir arazide arabayla kaza yapan Cecilia, kazanın ardından oğlunu kaybetmiş ve travmatik bir akıl sorunu yaşamaya başlamıştır. Oğluna dair hiçbir iz olmayan Cecilia'nın tüm çabaları boşa çıkmaktadır. Üstelik genç kadın, her geçen gün karanlık ve ruhani olaylar yaşamaktadır. Yaşanan bu olayların çok geçmişe dayandığı ve işin arkasında dindar bir adam olduğu ortaya çıktığında ise Cecilia, büyük bir kabusla yüzleşmek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.