/10

Sanalüstü 2: Karanlık Web

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Bir genç ikinci el bir dizüstü bilgisayar alır ancak kısa sürede bilgisayarın eski sahibi tarafından izlendiğini ve eski sahibinin bilgisayarı geri almaya çalıştığını, bunun için herşeyi yapabileceğini öğrenir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 154
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Bhoot Police izle (2021)

/10

Kendilerine hayalet polisleri diyen iki kardeş, hayatlarını hayaletleri yakalayarak sürdürmektedirler. Yaptıkları iş yüzünden tuhaf ve macera dolu bir yaşam süren bu iki kardeş, isimlerini tüm ülkede duyurmayı başarmışlardır. Bu yüzden sürekli iş teklifleri alan iki kardeş, oldukça kazançlı bir iş için uzak bir köye giderler. Ancak bu son iş, düşünülmemiş sonuçlara yol açarken kardeşlere unutulmaz bir macera yaşatacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Red Ghost izle (2020)

/10

2. Dünya Savaşı sırasında şiddetli bir güçle Ruslara karşı saldıran Almanlar, bir Rus şehri olan Vyazma'yı kuşatmışlardır. Bu kuşatmadan zorda olsa kurtulmayı başaran bir grup Rus asker, birliklerine ulaşmak için harekete geçerler. Dört bir tarafı Almanlarla çevrili bölgeden kurtulmak için sıkı bir mücadele veren askerler, Kızıl Hayalet adındaki Almanları gizlice öldüren bir Rus ile karşılaşırlar. Bir efsane olan Kızıl Hayalet, genç askerlerin kaçmasına yardımcı olurken kahramanlık dolu mücadeleler yaşanacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Shelter in Place izle (2021)

/10

Küresel bir hastalık, tüm dünyada hızla yayılırken ülkeler kontrol amaçlı sokağa çıkma yasağı ilan etmişlerdir. Tam da bu sırada Hollywood'da bir otelde balayı tatili yapan genç bir çift, bir grup otel çalışanı ile birlikte otelde mahsur kalmışlardır. Olağanüstü durumlar ve tehlikeler ortadan kalkana kadar otelde kalmak zorunda olan çift, tuhaf olaylar yaşamaya başlayacaklardır. Çok geçmeden oteldeki asıl tehlikeyle karşı karşıya kalan çift, hayatları için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.