/10

Samuray Maratonu izle

Amerikalılar, Japonya'yı istila etmeye başlamışlardır ancak Japo halkı pek fazla saldırgan değildir. Bu yüzden şehrin hükümdarı, halka savaşmayı öğretmek ve eğitimli bir samuray ordusu oluşturabilmek için şehirde maraton düzenler. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 341
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
eiffel izle
Eiffel izle (2021)

/10

Fransız hükümeti, ünlü bir mühendis olan Gustave Eiffel'den Paris için büyük bir yapı tasarlamasını istemiştir. Bu isteğin üzerine çalışmalara başlayan Eiffel, insanlar için kullanışlı ve mükemmel mimariye sahip bir eser üzerinde çalışmaya başlar. Ancak çalışmaları sırasında gizemli bir kadınla tanışması, her şeyi değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

where is anne frank izle
Where is Anne Frank izle (2021)

/10

Genç bir hanımefendi olan Anne Frank, ufku açık bir günlük yazarıdır. Kendi günlüklerini hayali arkadaşı Kitty ile süslemektedir. Gerçeklik ve hayal arasındaki bir figür olan Kitty, bir gün Anne'nin evinde uyanır. Anne'nin hayali arkadaşı olan Kitty, artık normal bir insandır. Ve Kitty'nin ilk yapması gereken şey Anne'yi bulmak olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Forgotten Battle izle (2020)

/10

2. Dünya Savaşı sırasında yaşanan kanlı Scheldt Muharebesi sırasında;, İngiliz bir pilot, Hollandalı genç bir Alman askeri ve Hollandalı bir kadın direnişçinin yolları kesişir. Birbirinden farklı bu üç kişinin tek bir isteği ve hedefi vardır. O da özgürlüklerine ulaşmak ve savaşı bitirmektir. Bunun için beraber mücadelelerine devam edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.