/10

Sahne Korkusu izle

Camilla adında bir kız sahibi olan ve tiyatro aktörü olan Kylie, acımasız bir şekilde öldürülmüştür. Camilla, yıllar sonra yüksek ısrarlara dayanamayarak düzenlenecek büyük bir müzikal tiyatroda sahne alacaktır. Ancak Kylie'yi öldüren ve tiyatrodan nefret eden katil bu büyük gösteriyi mahvetmek isteyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 112
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Oh My Kadavule izle (2020)

/10

İki yakın arkadaş, uzun süredir çok samimi ve iyi bir arkadaşlık sürdürmektedir. Beraber çok iyi vakit geçiriyorlar ve çok anlaşıyorlardır. Ve uzun zamandan beri ikisi de eğer evlenirlerse mutlu bir evliliklerinin olacağını düşünmektedir. En sonunda bu düşünceyi açığa çıkaran ikili, kısa süre içerinde evlilik kararı almışlardır. Ancak evlendiklerinde hiçbir şey düşündükleri gibi gitmeyecektir. O eski samimi arkadaşlıklarından eser kalmayan çiftin arasında artık bambaşka bir ilişki oluşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

save yourselves izle
Save Yourselves! izle (2020)

/10

Tuhaf ancak birbirleriyle iyi anlaşan Brooklyn'li Jack ve Su çifti, ani bir kararla yıpranmış ilişkilerini kurtarmak üzere şehirden ve insanlardan uzak bir tatile çıkmaya karar verirler. Telefonlarını kapatan ve teknolojiden uzak bir tatil geçirmeyi planlayan çift, tatilleri sırasında düşünülenin aksine bir uzaylı formunun dünyaya saldırdığını öğrenir. Dünyada ve çevrelerinde ne olduğundan habersiz olan genç çift, kendilerini kurtarmak için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Azize Frances izle (2019)

/10

Bridget, 35 yaşına gelmiş ama hala hayatta ne yapacağına karar verememiş tembel bir kadındır. Garson olarak çalışan ve hayatta hiçbir beklentisi kalmayan Bridget, aşk hayatında da oldukça kötüdür. Yavaş yavaş yalnızlaştığını hisseden ve içine kapanmaya başlayan Bridget, yanlışlıkla hamile kalmıştır. Ne yapması gerektiği konusunda kararsız olan kadın, lezbiyen bir çift ile tanışmıştır. Çiftin çocukları Frances ile vakit geçirmeye başlayan Bridget'in hayatı değişmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.