/10

Russkiy Reyd izle

 • Tr Altyazı
 • Eski bir Spetsnaz ajanı olan Nikita, artık paralı bir asker olarak görev yapmaktadır. İşinde profesyoneldir ve her zaman aranan isimlerden bir tanesi olmuştur. Gizli işler çevrilen bir fabrikaya saldırarak patronunu ele geçirme görevine komutanlık yapmak üzere göreve alınan Nikita, görev sırasında beklenmedik şeylerle karşı karşıya kalır. Tüm zorluklara rağmen görev başarılı bir şekilde tamamlanacak ancak Nikita'nın aklında büyük soru işaretleri kalacaktır. İşin aslının daha da derin ve korkunç olduğunun farkına varan Nikita, ülkesi için tek başına savaşmak zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Oyuncular

  Toplam İzlenme: 260
  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  tenet izle tenet 720p izle
  Tenet izle (2020)

  The Protagonist adıyla tanınan cesur bir savaşçı, dünyadaki düzeni sağlamak ve hayatları kurtarmak için savaşmaktadır. Ancak kendisine verilen özel bir görev yüzünden büyük bir tehlikeye girecektir. Yinede insanlık için bu görevi kabul edecektir. Gerçek zamanın ve benliğinin sınırlarının dışına çıkarak uluslararası bir yolculuk yapan savaşçı, zorlu bir casusluk görevini yerine getirmek için karanlık dünyaya ayak basmak ve acımasız katillerin arasına karışmak zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  gelecegin dunyasi izle
  Geleceğin Dünyası izle (2018)

  /10

  İnsanlık, gururu ve cahilliği sonucunda kendi yaşadığı dünyayı mahvetmiştir. Patlayan bombalar dünyayı kurak bir çöle dönüştürürken modern dünyadan hiçbir iz kalmamıştır. İnsanlar artık bu yeni dünyaya ayak uydurmuşlardır. Genç bir çocuk, hasta ve ölmekte olan annesini iyileştirmek için duyduğu dedikodular üzerine zorlu bir yolculuğa atılır. Annesini kurtarmak için bir tedavi yolu olmasının umuduyla vahşilik ve zorluklarla dolu bir yola çıkacaktır. Bu yolda insanlar tanıyacak, yaralar alacak, ölümle burun buruna gelecek ama asla pes etmeyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Greenland izle (2020)

  /10

  Dünya son günlerde tuhaf bir hal almaya başlamıştır. Bu durumun sebebi dünyaya doğru gelen bir meteordur. Ve en sonunda o gün geldiğinde o meteor tüm şiddetiyle dünyaya çarpacaktır. Çarpmanın şiddeti bölgeyi büyük bir şekilde etkileyecektir. Bu olaydan dolayı daha önce görülmemiş doğal afetler ortaya çıkacak ve insanlar başa çıkamayacakları bir güçle karşı karşı kalacaktır. Çevre kasabadan bir aile, bu felaketlerin karşısında zorlu bir hayatta kalma mücadelesi verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.