/10

Running Shaadi izle

Aile baskısının ve önyargının üstün olduğu bir toplumda, gençler sevdikleri insana ulaşmak ve onlarla iyi bir evlilik kurmakta oldukça zorlanmaktadırlar. Aile baskıları yüzünden gençler, aşklarından vazgeçmek zorunda kalmaktadır. Bunu fırsata çevirmek isteyen iki girişimci arkadaş, gençlerin internet üzerinden evlenmelerini sağlayan bir site kurar. İlk başlarda büyük ilgi görmüştür. Ancak ilerleyen zamanlarda sitenin kurucusu olan iki genç, tahmin etmeyecekleri şeylerle karşı karşıya kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 228
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
rock dog 2 izle
Rock Dog 2 izle (2021)

/10

Yaşanan olayların ardından giderek ün kazanmaya başlayan Bodi ve grubu, durmak bilmeden rock’n roll ruhunu yaşatmaktadırlar. Bu sayede artık ünlü bir rock yıldızı olan Bodi ve grubu, düzenlemek istedikleri büyük bir rock turnesine çıktıklarında ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu anlayacak ve çizgilerini bozmadan yola devam etmek için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Fucking with Nobody izle (2020)

/10

Bir film yönetmeni olan Hanna, önemli bir film işini en büyük rakibi olan Kristian'a kaptırmıştır. Bu durum üzerine ilgileri üzerine çekmek ve kendi filmini yapmak için sosyal medya üzerinden kurgu bir aşk hikayesi yaratmak için kendi ekibini toplar. Genç ve yakışıklı bir aktör ile sahte ilişkilerini sosyal medya üzerinden yayınlamaya başlayan Hanna, bu kurgu aşktan beklenmedik sonuçlar alacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

vinterviken izle
Vinterviken izle (2021)

/10

Çok farklı insanlar olan iki genç ergen, aynı şehirde yaşamalarına rağmen birbirlerine sosyal statü açısından oldukça uzaklardır. Farklı yaşamları nedeniyle bir arada bulunamayacak bu iki genç, şans eseri aynı lise sınıfında okumaya başlayacaktır. Bu rastlantı ikiliyi bir araya getirirken tüm tabular yıkılacak ve birbirlerine karşı olan düşünceleri değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.