/10

Ripper Untold izle

Başarılı bir dedektif ve tecrübeli bir adli tıp doktoru, 1880'li yıllarda Londra işlenen bir dizi cinayeti çözmek için beraber çalışmak zorunda kalırlar. Acımasız bir seri katil, ardı arkası kesilmeyecek cinayetlerini işlemeye devam etmektedir. Tek amaçları bu acımasız katili bulmak olan ikili, ellerini çabuk tutmak ve daha fazla masum insan ölmeden katili yakalamak zorunadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 57
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Cannibal Troll izle (2021)

/10

Stresten uzaklaşmak ve biraz kafa dinlemek isteyen bir kız arkadaş grubu, kırsal bir bölgede sakin bir hafta sonu tatili planlarlar. Ancak kendilerini bekleyen tehlikeden habersiz olan kızlar, kırsal ormanda vahşi ve aç bir canavarın hedefi haline gelecektir. Bu vahşi canavara karşı ise amansız bir hayatta kalma mücadelesi vereceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

grizzly park izle
Grizzly Park izle (2008)

/10

Kamu cezasına çarptırılan sekiz genç, Grizzly Park'taki çöpleri toplamak zorunda kalmıştır. Başlarında bir şerif ile birlikte Grizzly Park'a doğru hareket eden ekip, kendilerini bekleyen felaketten habersizlerdir. Ormanda yaşayan ve vahşi hayvanlarla iyi anlaşan acımasız bir seri katil, sekiz gence hayatlarının en kanlı ve korkulu kabusunu yaşatacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Lucky izle (2020)

/10

Sakin bir kasabada kocası ile birlikte rutin bir hayat süren genç bir kadın yazar, son zamanlarda bir sapık tarafından takip edildiğini fark etmiştir. Ancak kocasını ve çevresini bu konuda inandıramayan genç kadın, büyük tehlikeyle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Kendi başına psikopat sapığa karşı zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.