/10

Ride Like a Girl izle

Babasının çiftliğinde atlarla birlikte büyüyen Michelle Payne, henüz çok küçük yaşta olan bir kızken babası tarafından eğitilmiştir. At binme konusundaki başarısı ve tecrübesi sayesinde Michelle, yaşının ilerlemesinin ardından profesyonel kariyerine doğru ilk adımlarını atacaktır. Babasının Reigning adındaki atıyla bir çok yarışma kazanmayan başlayan bu genç kadın jokey, kariyeri boyunca bir çok şanssızlık yaşayacaktır. Her şeye rağmen yoluna devam eden Michelle, büyük bir at yarışı ligi olan Melbourne Cup'da yarışacak ve tarihe geçecek bir performans sergileyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 119
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Shareek izle (2015)

/10

Küçük yaşlardan itibaren beraber kardeş gibi büyüyen kuzenler, olgunlaştıklarında ve kendi hayatlarını kurmaya başladıklarında kendilerini birbirlerinin karşısında bulacaktır. Çünkü aile mirasını bölüşmek hiç kolay olmayacaktır. Bir avuç toprak için birbirlerine düşman haline gelen kuzenler, aile içerisinde büyük bir savaşa neden olacaktır. Her şey bittiğinde ise arlarındaki miras savaşının bedelleriyle yüzleşmek zorunda kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

diego maradona izle
Diego Maradona izle (2019)

/10

Yeteneği, sportmenliği ve saygısı ile adını tarihe yazdıran Maradona, futbolun gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından birisidir. Onun bu başarısının ardından bir hayat hikayesi ve kariyer yolculuğu vardır. Bu inişli çıkışlı yolculukta bir çok engele takılan veya başarı yakalayan Maradona'nın arşivlerden alınmış görüntülerinden oluşturulan hayat hikayesini. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the merry gentleman izle
The Merry Gentleman izle (2008)

/10

Kocasından şiddet gören Kate, artık yaşadığı bu zorluklara katlanamaz ve her şeyi geride bırakarak Chicago'ya taşınır. Tek başına yeni bir hayata atılan Kate, kimseyi tanımıyordur. Taşındığı yerde Frank adında bir adamla tanışmıştır. Frank ve Kate'in arasındaki ilişki yavaş yavaş ilerlemektedir. Ancak Frank kiralık bir katildir ve profesyonel bir dedektif tarafından aranmaktadır. Kate'nin istemeden dedektifle arkadaşlık kurması ise her şeyi değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.