/10

Raya ve Son Ejderha izle

Yüzyıllar önce korkunç saldırılara maruz kalan Lumandra, neredeyse yaşanılmaz bir hale gelmiştir. Neyse ki yerli halk bu harabe şehri yeniden kurmayı başarmış ve uzun yıllardır sakin bir hayat sürmektedir. Ancak yıllar sonra şehri ve orada yaşayan yerlileri tehdit eden ejderha, yeniden ortaya çıkmıştır. Lumandra halkı büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalmıştır. Bu duruma bir son vermek isteyen yalnız savaşçı Raya, ejderhayı şehre zarar vermeden önce durdurmak üzere harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,274
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kadin kral izle
Kadın Kral izle (2022)

/10

18. yüzyılda Batı Afrika'nın en güçlü ülkelerinden birisi olan Dahomey Krallığının başı, sadece kendi çıkarlarını düşünen sömürgeci Avrupa devletleri ile beladadır. Kendi ülkelerini, milletlerini ve topraklarını korumak isteyen Dahomey halkı, komutan Nanisca önderliğinde Avrupalı işgalcilere karşı zorlu bir savaş için hazırlanmaya başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

prey izle
Prey izle (2022)

/10

Günümüzden yaklaşık 300 yıl önce dünya sanılandan daha vahşi bir haldeydi. Hayatta kalmak için vahşi doğada tek çareleri avlanmak olan bir kabile, yaşadıkları bölgeye inen dünya dışı bir varlık tarafından avlanmaya başlamıştır. Kabilenin en iyi savaşçılarından olan Naru, kabilesini ve masum insanları bu vahşi ve yetenekli avcıdan korumak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.