/10

Priscilla Çöller Kraliçesi izle

Fragman izle

Birlikte yaşayan ve çalışan iki şarkıcı ve bir trans kadın, hayatlarını gidişatından içten içte sıkılmaktadır. Artık yaşları ilerleyen bu grup, farklı maceralara yol almak isterler. Bunun için farklı bir seyahat yapmak üzere bir çöl seyahatine çıkarlar. Eğlenmesini bilen üç genç arkadaşın rehberliğinde üç kadın, benzersiz bir seyahate doğru yol alacaktır. Komedi, macera ve güzel müziklerle dolu bu yolculuk, herkes için eşsiz bir deneyim ve bir dönüm noktası olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 724
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
laal singh chaddha izle
Laal Singh Chaddha izle (2022)

/10

Çocukken çevresi tarafından zeka geriliği sebebiyle dışlanan Laal, Hindistan'ın küçük bir kasabasında annesi ile beraber yaşamaktadır. Her zaman kendisine destek olan annesi sayesinde ahlaklı ve yardımsever bir insan olan Laal, doğuştan gelen başarısı ve azmi sayesinde kendisi için bambaşka bir hayat hikayesi oluşturacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ten inch hero izle
Ten Inch Hero izle (2007)

/10

Küçük bir sahil kasabasında mütevazi bir sandviç dükkanı işleten bir grup arkadaş, birbirlerinden çok farklı düşüncelere ve karakterlere sahiplerdir. Ancak bu farklılıklarına rağmen ortak bir noktada buluşan bu dört arkadaş, gerçek aşk ve huzurlu hayat için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

love and gelato izle filmizle720p
Love & Gelato izle (2022)

/10

Üniversiteye gidecek genç bir kız olan Lina, üniversite için ayrılmadan önceki son yaz tatilini hasta annesinin yanında geçirmek üzere söz verir. Roma şehrine adeta aşık olan Lina; oradaki güzel insanlarla ve çok sevdiği Roma dondurması ile son yaz tatilini geçirirken hiç ummadığı bir şey yaşayacaktır. Karşılaştığı bu şey ise Lina'nın şehirden ayrılmasını engelleyecek derecede kuvvetli bir aşk olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.