/10

Petrov Grip Oldu izle

Fragman izle

Küçüklüğünden beri sık sık hastalanan Petrov, Sovyet dönemi sonrası Rusya'da çizgi roman yazarı olan bir gençtir. Son dönemde hastalığı tekrar eden Petrov ve arkadaşı Igor, hastalık psikolojisinden uzaklaşmak için uzun bir yolculuğa çıkar. Ancak bu yolculuk Petrov'un içinde bulunduğu tuhaf psikoloji yüzünden gerçeklik dünyasının dışında bir fantezi macerasına dönüşür. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,115
Dil Seçenekleri:
Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the princess izle
The Princess izle (2022)

/10

Acımasız ve bencil bir prens olan Julius ile evlenmeyi reddeden genç bir prenses, Julius'u reddettiği ve onun sinsi planlarını bozduğu için kaçırılarak tutsak edilir. Kralın tahtını ele geçirmek için genç prensesi kaçıran Julius, hiç beklemediği kadar güçlü ve iradeli prensesin gazabına uğrayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

fotograftaki kiz izle film izle 720p
Fotoğraftaki Kız izle (2022)

/10

Gizemli ve acımasız bir katil tarafından öldürülen ve oğlu kaçırılan bir annenin yıllardır devam eden soruşturması hala sürmektedir. Katilin henüz yakalanmamış olması bu olayı ilginçleştirirken pek çok gizemli gerçekte bu soruşturma ile beraber gün yüzüne çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ten inch hero izle
Ten Inch Hero izle (2007)

/10

Küçük bir sahil kasabasında mütevazi bir sandviç dükkanı işleten bir grup arkadaş, birbirlerinden çok farklı düşüncelere ve karakterlere sahiplerdir. Ancak bu farklılıklarına rağmen ortak bir noktada buluşan bu dört arkadaş, gerçek aşk ve huzurlu hayat için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.