/10

Penguenler izle

Fragman izle

Adélie türünden olan genç penguen Steve, artık güzel bir yuva kurma zamanının geldiğini düşünmektedir. Güzel ve uygun bir yuva inşa etmek ve kendisine ömür boyunca eşlik edecek bir eş bulmak için çalışmalara başlamıştır. Buzlu ve soğuk Antarktika'nın serinletici ve iç açıcı bahar havasında Steve, kendisi gibi milyonlarca penguenden oluşan bir sürüye katılacaktır. Burada fok balıkları ve kendisi gibi penguenlerle arkadaşlık kuracak, amacına ulaşmak için yoğun bir çaba harcayarak renkli bir maceraya çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 291
Dil Seçenekleri:
Yazar:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
turu ve sirk maceralari izle
Turu ve Sirk Maceraları izle (2019)

/10

Yumurtlayamayan ve bu yüzden ilgi görmeyen genç tavuk Turu, yalnız bir müzik öğretmenini en yakın arkadaşı haline gelmiştir. Çok güzel vakitler geçiren ikili, sıkı bir dost olmuştur. Ancak bir kaza sonucu öğretmen yaralanmış ve büyük şehirdeki hastaneye kaldırılmıştır. Bunun üzerine en yakın arkadaşının yanında olmak isteyen Turu, hastaneye ulaşabilmek için bir sirk gösterisi düzenlemek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Bir Tekboynuz Diliyorum izle (2020)

/10

Annelerini kaybetmelerinden dolayı büyük bir üzüntü duyan Emma ve Mia, henüz çok küçük iki kızdır. Babaları ile birlikte büyükannelerini çiftliğine taşınan Mia ve Emma, buradaki hayatlarına alışmaya çalışmaktadırlar. Ancak çiftlikte buldukları tek boynuzlu bir at, iki kardeşin hayatını değiştirecektir. Sihirli güçlere sahip bu tek boynuzlu at, iki kardeşe hayatlarının en büyülü macerasını yaşatacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

esek kral izle
Eşek Kral izle (2018)

/10

Azad Nagar bölgesinin kralı olan Aslan Kral, artık yaşlanmış ve emekliliğe ayrılma kararı vermiştir. Ve bu kararın ardından düzenlenen bir yarışma ile Azad Nagar'ın yeni kralının kim olacağı belirlenecektir. Bu yarışması şans eseri kazanan şanssız bir eşek, yarışmayı kazandığında ise nasıl yöneteceğini bilmediği bir krallığın tek kralı haline gelir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.