/10

Patser izle

Hayatlarında farklılık ve aksiyon isteyen dört genç, bir uyuşturucu baronuna ait yüklü bir miktardaki uyuşturucuyu çalarlar. Havalı olmak ve büyük işlere atıldıklarını kanıtlamak için giriştikleri bu iş, farkına varmayacakları kadar büyüyecektir. Bu durum karışında öfkeden deliye dönen uyuşturucu baronu, çalınan mallarını, parasını ve zedelenen saygınlığı karşısında dört gençten intikam almak için büyük bir savaş başlatacak ve topyekun dört gence saldırmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 241
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
cry macho izle
Cry Macho izle (2021)

/10

Artık oldukça yaşlanmış eski kafalı bir at binicisi, berbat bir hayat yaşayan genç bir çocuğa yardım etmek için yola çıkar. Alkolik anne ve kötü durumda olan bir babanın çocuğu olan bu gencin hayatı oldukça kötüye gidiyordur. Genç oğlanı bu durumdan kurtarmak ve onu iyi bir işe sokarak hayatını düzeltmek isteyen yaşlı adam, genç oğlanla birlikte hayat dersleriyle dolu bir yolculuğa çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

belali karakol izle
Belalı Karakol izle (2021)

/10

Kirli işlere bulaşmış kurnaz bir dolandırıcı olan Teddy, peşinde düşen profesyonel bir suikastçı Bob'dan kaçmak için küçük bir kasabanın karakoluna sığınır. İşinin en iyisi olan Bob, hedefini çoktan bulmuş ve ona ulaşmayı başarmıştır. Ancak olayların büyümesiyle tehlikeli para avcıları da Teddy'nin peşine düşmüştür. Bu üçlü savaşın ortasında kalan kasaba polisi, insanların zarar görmesini engellemek için önemli kararlar vererek mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

olmek icin zaman yok izle
Ölmek İçin Zaman Yok izle (2021)

/10

Tarihin en profesyonel ve yetenekli ajanı olan James Bond, CIA'den ayrılmış ve uzun süredir sakin bir hayat sürmektedir. Ancak işler kızıştığında eski arkadaşı Felix, Bond'dan yardım isteyecektir. Bu yardımı geri çevirmeyen ve tekrar ortaya çıkan Bond, kendisini tehlikeli ve teknolojik silahlarla donanmış gizemli suçluların karşısında bulur. Sadece kendi değil sevdiklerinin hayatı da oldukça tehlikede olan Bond, amansız bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.