/10

Parti Teknesi izle

En yakın arkadaşı Kiley için büyük bir doğum günü partisi düzenleyen Max, Kiley'in arkadaşı olan Greg'in sevgilisine evlenme teklif etmek istediğini öğrenir ve en büyük doğum günü partisinini düzenlemeye çalışır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 128
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
long story short izle
Long Story Short izle (2021)

/10

Hayatının en güzel günlerini yaşayan Teddy, yeni tanıştığı bir kızla sevgili olmuş ve evlenmiştir. Ancak evlendikleri günün ardından sabah uyandığında tam 1 yıl geçtiğini fark eder. Hiç yaşamadığı ve neler olduğunu bilmediği 1 yılın ardından hayata devam etmeye başlayan Teddy, tuhaf olaylarla karşı karşıya kalacaktır ve değişmiş yeni hayatını yavaş yavaş keşfedecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Happily izle (2021)

/10

Tutkulu ve birbirlerine delicesine aşık olan Tom ve Janet çifti, güzel bir evlilik geçirmektedirler. Ancak ufak aksilikler ve hatalar sonucu bir cinayetle karşı karşıya kalan çift, birbirlerine karşı soğumaya başlayacaklardır. İşledikleri suçtan kaçmaya çalışan çift, olaydan ne kadar uzaklaşmak isteseler de birbirlerine karşı bir psikolojik savaşa girişeceklerdir. Bu cinayet çiftin evliliği hatta birliği bozarak birbirlerine düşman hale getirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

korkutuk izle
Körkütük izle (2020)

/10

Monoton yaşamlarından sıkılmaya başlayan dört lise öğretmeni, hayatlarını nasıl etkileyeceğini görmek için kendi aralarında bir anlaşmaya vararak her gün alkol tüketmeye başlayacaklardır. İçmeye kaçındıkları alkolü, tüm gün boyunca içerek sarhoş yaşamanın nasıl bir etken olduğunu görmek isterler. Sosyal ve iş hayatlarını körkütük sarhoş bir şekilde yaşamaya başlayan öğretmenler, bu durumun olumsuz sonuçlarıyla da karşı karşıya kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.