/10

Parazit izle

Fakir bir ailenin oğlu, sertifikası olmamasına rağmen zengin bir ailenin kızına İngilizce öğretmenliği yapmaya başlar. Birbirlerinden çok farklı olan iki aile bu sayede kesişir. Zamanla yaşanan olaylarla iki aile arasında, farklı bakış açısının doğurduğu tuhaf olaylar dikkat çekmeye başlar. Sınıf ayrımı, iki aile arasında giderek samimiyet kazanırken diğer taraftan da saçma bir çatışma doğurur. Giderek açgözlülüğe katılan fakir Kim ailesi ve tuhaf bir hayat anlayışları ve prensipleri olan zengin Park ailesi arasında tuhaf olaylara sebep olur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 503
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
liseli polisler izle
Liseli Polisler izle (2012)

/10

Göreve yeni atanmış çaylak polisler Schmidt ve Jenko, çok sıkı iki arkadaştır. Çıktıkları ilk operasyonda işleri berbat eden Schmidt ve Jenko, basit gibi görünen gizli bir uyuşturucu operasyona gönderilir. Amaçları uyuşturucu satışı yapılan bir liseye öğrenci gibi girmek ve istihbarat toplamaktır. Ancak görevlerinin dışına çıkan Schmidt ve Jenko, büyük bir uyuşturucu çetesiyle karşı karşıya kalacaktır. Kendilerini kanıtlamak isteyen Schmidt ve Jenko, uyuşturucu çetesini çökertmek için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kiminle evlendim izle
Kiminle Evlendim izle (2010)

/10

Keyfine düşkün ve gönlünü çabuk kaptıran Jen, büyük bir hayal kırıklığıyla biten ilişkisinin ardından biraz kafa dinlemek üzere Fransa'da tatile çıkar. Bu tatil esnasında Spencer adındaki gence aşık olmuştur. Aşkından neredeyse kör olan Jen, Spencer'ı henüz tanımadan evlenmiştir. Tatil bittiğinde ve çift normal yaşamlarına döndüğünde ise Jen hayatının şokunu yaşayacaktır. Çünkü Spencer uluslararası işler yapan bir kiralık katildir. Aşık olduğu adamın bir katil olduğunu öğrenen Jen için işler hiçte yolunda gitmeyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

blitz izle
Blitz izle (2011)

/10

Şehirde büyük bir yıkıma sebep olan profesyonel bir seri katil, polisleri hedef almaktadır. Bu olay suçluların işine gelirken şehirdeki suç oranları büyük bir yükselişe geçmiştir. Bu işi kökten çözmenin tek yolu işleri başlatan bu acımasız seri katilin durdurulmasıdır. Bunu yapmak üzere sert bir polis olan Tom görevlendirilir. Üstlerinin emirleri ile seri katilin üzerine giden Tom, çok geçmeden bu kirli işin derin bir diplomasi stratejisi olduğunun ve tuzağa düşürüldüklerinin farkına varacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.