/10

Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Zeus tarafından gönderilen özel bir silah, sahibine çok üstün yetenekler tanıyabilecek kapasitede bir mükemmelliğe sahiptir. Bu özel silaha sahip olan kişi, tüm insanlığın ve tüm dünyanın kaderini belirleyebilir, dilerse onları yok edebilir. Böyle bir güce sahip olmak isteyen acımasız Kral Hyperion, ordularına tüm Yunanistan'ı arayıp bu silahı bulması için talimat verir. Hyperion'un ordusu Yunanistan'ı yerle bir ederek silahı aramaya devam ederken ülkede büyük kaoslara sebep olur. Theseus adındaki cesur bir savaşçı ise Hyperion'u ve ordusunu durdurmak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 440
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Cursed izle (2021)

/10

Bir grup yaşayan ölü insanlar, birileri tarafından yaratıldığı ve kontrol edildiği düşünülmektedir. Bu yaşayan ölüleri tıpkı gözü kara bir askermiş gibi kullanan bu gizemli kişiler, acımasız bir plana sahiptir. Bunun üzerine harekete geçen yetkililer, bir taraftan yaşayan ölü ordusuna karşı mücadele ederken diğer taraftan bu işi kimin planladığının araştırmasını yapmaktadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Eski Ayinler izle (2020)

/10

Genç bir gazeteci olan Cristina, yıllardır süregelen korkunç bir söylentinin gerçekliğini araştırmak üzere Veracruz'a doğru yola çıkacaktır. Burada terk edilmiş eski ve ıssız bir köyde yaşadığına inanılan şeytanın vücut bulmuş halini görmek isteyen Cristina, bölgedeki yerliler tarafından kaçırılacaktır. Eski tür korkunç bir ayinin kurbanı haline gelen Cristina, korkunç güçlere karşı zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Endless Rain izle (2021)

/10

Birbirini oldukça iyi tanıyan ancak hiç yüz yüze görüşmemiş olan Young-ho ve So-hee, iki mektup arkadaşıdır. Birbirlerine sürekli mektuplar yazan ve bu sayede basit bir uzun mesafe ilişkisine sahip olan Young-ho ve So-hee, teknolojinin ilerlemesiyle artık ciddi bir ilişki mecburiyetinde kalır. Fotoğraf makineleri, sesli konuşabilecekleri cep telefonları, iki gencin ilişkisini tamamen değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.