/10

Ölüler Günü izle

Salma, annesini ve babasını doğduğundan beri hiç görmeyen genç bir kızdır. Sürekli onları bulmak isteye Salma, üvey ailesi ile birlikte yaşamıştır. Ancak Salma, öz ailesini bulabilmek için sürekli uğraşmaktadır. Bir gün gizli bir öykü kitabı keşfeden Salma, hayatını değiştirecek bir olayla karşılaşır. İçerisinde çok özel bilgiler olan bu kitap, Salman'a ailesini bulmak için büyük yardım edecektir. Bu kitapta yazanlardan yola çıkarak ailesini bulmaya çalışan Salma, üvey kardeşlerinin yardımı ile büyük bir maceraya çıkacak ve gerçekleri yavaş yavaş öğrenecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 365
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the princess izle
The Princess izle (2022)

/10

Acımasız ve bencil bir prens olan Julius ile evlenmeyi reddeden genç bir prenses, Julius'u reddettiği ve onun sinsi planlarını bozduğu için kaçırılarak tutsak edilir. Kralın tahtını ele geçirmek için genç prensesi kaçıran Julius, hiç beklemediği kadar güçlü ve iradeli prensesin gazabına uğrayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ten inch hero izle
Ten Inch Hero izle (2007)

/10

Küçük bir sahil kasabasında mütevazi bir sandviç dükkanı işleten bir grup arkadaş, birbirlerinden çok farklı düşüncelere ve karakterlere sahiplerdir. Ancak bu farklılıklarına rağmen ortak bir noktada buluşan bu dört arkadaş, gerçek aşk ve huzurlu hayat için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

love and gelato izle filmizle720p
Love & Gelato izle (2022)

/10

Üniversiteye gidecek genç bir kız olan Lina, üniversite için ayrılmadan önceki son yaz tatilini hasta annesinin yanında geçirmek üzere söz verir. Roma şehrine adeta aşık olan Lina; oradaki güzel insanlarla ve çok sevdiği Roma dondurması ile son yaz tatilini geçirirken hiç ummadığı bir şey yaşayacaktır. Karşılaştığı bu şey ise Lina'nın şehirden ayrılmasını engelleyecek derecede kuvvetli bir aşk olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.