/10

Ölüler Günü izle

Salma, annesini ve babasını doğduğundan beri hiç görmeyen genç bir kızdır. Sürekli onları bulmak isteye Salma, üvey ailesi ile birlikte yaşamıştır. Ancak Salma, öz ailesini bulabilmek için sürekli uğraşmaktadır. Bir gün gizli bir öykü kitabı keşfeden Salma, hayatını değiştirecek bir olayla karşılaşır. İçerisinde çok özel bilgiler olan bu kitap, Salman'a ailesini bulmak için büyük yardım edecektir. Bu kitapta yazanlardan yola çıkarak ailesini bulmaya çalışan Salma, üvey kardeşlerinin yardımı ile büyük bir maceraya çıkacak ve gerçekleri yavaş yavaş öğrenecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 442
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
babil izle
Babil izle (2022)

/10

Dünyadaki film popülerliğinin artması ve film sektörünün devi olan Hollywood'un ilk yükselmeye başladığı dönemlerde, pek çok karakter Hollywood'un gücü sayesinde zirveye ulaşmış ve hayatlarının en gösterişli dönemlerini yaşamaya başlamışlardır. Ancak hırslarına ve açgözlülüklerine yenik düşen ünlü oyuncular, hızlı yükselişlerinin ardından düşüşlerini de yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the menu izle
The Menu izle (2022)

/10

Genç bir çift, hayatlarında unutulmaz deneyimler yaşamak için çok popüler bir yemek şefinin düzenlediği bir ada turuna katılırlar. Bu ıssız adada birbirinden farklı mükemmel yiyecekleri denemeyi bekleyen çift, yemek gecesinin başlamasıyla tuhaf olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise işlerin hiç de göründüğü kadar masumane olmadığını fark ederler. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

bicaklar cekildi gizemli bir seruven izle
Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven izle (2022)

/10

Yunanistan'da bir tatil adasında gerçekleşen cinayet üzerine harekete geçen ünlü dedektif Benoit Blanc, bu gizemli davada kendisinin nelerin beklediğinden habersizdir. Adaya giriş çıkışın olmadığı ve içlerinde katil veya katillerin olduğu bir grup şüpheli ile karşı karşıya gelen Ajan Blanc için işler hiç kolay olmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.