/10

Occupation: Rainfall izle

O büyük korkulan gün geldiğinde, dünya uzaylılar tarafından büyük bir savaşın ortasında bırakılmış ve yıkıma uğramıştır. İnsanlar her geçen gün ölmekte ve dünya daha da yaşanılmaz hale gelmektedir. Her şeye rağmen hala hayatta kalan ve hayata tutunmak için büyük savaş vermiş insanlar, son bir kurtuluş mücadelesinden savaşmak için yeniden bir araya gelecektir. Tüm güçlerini toplayan insanlar, uzaylıları dünyadan göndermek ve kurtuluşa ermek için zorlu bir savaşa girişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 29
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Good Things Devils Do izle (2020)

/10

Yaşadığı suç hayatını geride bırakarak artık emekli olmak isteyen Richard, emekliliği için son bir vurgun yapmak zorundadır. Kendisi gibi bir hayduttan para çalma girişimde bulunacaktır. Cadılar Bayramı gecesinde işe koyulmak üzere harekete geçen Richard, bir korku müzesi açmak isteyen Melvin'e rastlar. Yaşanan talihsizlikler ve korkunç cadılar bayramı olaylarından dolayı beraber hareket etmek zorunda kalan Richard ve Melvin, korku ve komedi dolu bir maceradan kurtulmak için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Last Man Down izle (2021)

/10

Korkunç bir virüs, dünyaya hızla yayılmış ve insanlığı büyük bir tehlikeyle karşı karşıya bırakmıştır. İnsanlar bu virüse karşı hayatta kalmaya çalışırken yetkililer de virüse tedavi aramaktadır. Ancak bir grup acımasız asker, bu durumdan faydalanarak dünyayı kontrol etmek için harekete geçmiştir. Karısı ölen ve ormanlık bir alanda virüsten uzak bir hayat süren eski asker John Wood, virüsün tedavisi ayağına geldiğinde ise saklandığı yerden çıkarak insanlık için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Psycho Goreman izle (2020)

/10

Macera tutkunu iki küçük kardeş, evreni yok etmek isteyen acımasız bir kötünün güç tılsımını bulmuşlardır. Gün yüzüne çıkan tılsımın ardından yıllardır uykuda olan canavarı uyandıran kardeşler, tılsım sayesinde bu acımasız kötüyü yönetebiliyorlardır. Ancak işler iki kardeşin düşündüğünden daha karışıktır. Kendilerini gezegenin kaderi için önemli bir mücadelenin ortasında bulan iki genç, önemli ve mantıklı kararlar vermek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.