/10

Nomadland izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Atmışlı yaşlarında olan ve yalnız yaşayan bir kadın, sahip olduğu her şeyi kaybetmesinin ardında hayata karşı tüm bakış açısı değişir. Yorgunluk ve bıkmışlık içinde olan yaşlı kadın göçebe bir hayat yaşama planı kurar. Bunun için bir eski bir karavanla beraber ülkenin batısına doğru yolculuğa çıkacaktır. Ve bu yolculuk tecrübeler ve hayat derslerini de beraberinde getirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 50
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
ayri dunyalar izle
Ayrı Dünyalar izle (2021)

/10

Bir gazeteci olan Florence Aubenas, Fransa'nın kuzeyinde bulunan bir liman kenti olan Caen'da yaşayan yerlilerin toplumsal saygınlık ve güvensizlik durumlarının azaldığını fark etmiştir. Bu durum üzerine olayları kendi gözüyle görmek, anlamak ve kaleme almak için harekete geçen Florence, bir yabancısı olduğu Cean'da beklenmedik bir hayata atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

premature izle
Premature izle (2015)

/10

Lise son sınıf öğrencisi olan Rob, bekaretini kaybetmemiş genç bir oğlandır. En sonunda şansın yüzüne güldüğünü düşünen Rob, bekaretini kaybetmenin bir fırsatını bulmuştur. Ancak bekaretini kaybettiği gün sürekli tekrar etmeye başlamıştır. Bir zaman sıkışması yaşayan ve aynı günü sürekli tekrar eden Rob'un, bu durumdan kurtulmasının tek yolu ise doğru bir kızla birlikte olmaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the magdalene sisters izle
The Magdalene Sisters izle (2002)

/10

Katolik bir tarikat tarafından yönetilen bir yatılı çamaşırhanede kalan üç genç İrlandalı kadın, burada büyük baskılara ve hatta çirkin tacizlere uğramaktadır. Ancak başka bir çareleri olmayan üç kadın, yaşadıkları bu hayata katlanmak ve inandıkları din doğrultusunda kendilerini korumaya çalışmak zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.