/10

Neşeli Dalgalar izle

Her yıl penguenler arasında düzenlenen Penguin Dünya Sörf Şampiyonası'na, yeni ve genç bir isim katılacaktır. Henüz genç bir penguen olan Cody, hırslı ve çalışkandır. Çevresindeki insanların öğütlerini dinlemeyen Cody, hayal ettiği şeyi yapmaya kararlıdır. Yarışmaya çıkmadan önce zorlu yollarda geçecek olan genç penguen Cody, kararından asla vazgeçmeden sıkı çalışacaktır. Ancak yarışma sırasında Cody, kendisini hiç beklenmedik tehlikelerle karşı karşıya bulacak ve sonuna kadar mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 210
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

,

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
titane izle
Titane izle (2021)

/10

10 yıldır kayıp olan oğlu Andrien'e ulaşmayı başarmış acılı bir baba, oğlunun başına gelen kötü olayları unutturmaya ve yeni bir hayata başlamak için mücadele etmektedir. Ancak acımasız bir katil olan Titane, Andrien'in peşine düştüğünde büyük bir dehşet başlayacaktır. Oğlunu korumak isteyen baba ile gözü dönmüş acımasız bir katil, karşı karşıya kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

turu ve sirk maceralari izle
Turu ve Sirk Maceraları izle (2019)

/10

Yumurtlayamayan ve bu yüzden ilgi görmeyen genç tavuk Turu, yalnız bir müzik öğretmenini en yakın arkadaşı haline gelmiştir. Çok güzel vakitler geçiren ikili, sıkı bir dost olmuştur. Ancak bir kaza sonucu öğretmen yaralanmış ve büyük şehirdeki hastaneye kaldırılmıştır. Bunun üzerine en yakın arkadaşının yanında olmak isteyen Turu, hastaneye ulaşabilmek için bir sirk gösterisi düzenlemek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Bir Tekboynuz Diliyorum izle (2020)

/10

Annelerini kaybetmelerinden dolayı büyük bir üzüntü duyan Emma ve Mia, henüz çok küçük iki kızdır. Babaları ile birlikte büyükannelerini çiftliğine taşınan Mia ve Emma, buradaki hayatlarına alışmaya çalışmaktadırlar. Ancak çiftlikte buldukları tek boynuzlu bir at, iki kardeşin hayatını değiştirecektir. Sihirli güçlere sahip bu tek boynuzlu at, iki kardeşe hayatlarının en büyülü macerasını yaşatacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.