/10

Nathan’s Kingdom izle

Çocukluğundan gelen psikolojik sıkıntılar çeken Nathan, insanlarla ilişki kurmakta zorlanmaktadır. Hayatta sadece kız kardeşi Laura olan Nathan, Laura'yı afyon bağımlılığından kurtarmak için mücadele etmektedir. Kısacası bu iki kardeşin, çok berbat bir halde olan ve gün geçtikçe daha kötüye giden bir hayatları vardır. Bu durumdan kurtulmak için zihinlerini dağıtacak ve kendilerine bir uğraş bulmalarını sağlayacak hayali bir krallık oluşturmuşlardır. Bu gizemli krallığa ulaşabilmek için kendilerini tehlikeye atmaya başlayacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 278
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
ten inch hero izle
Ten Inch Hero izle (2007)

/10

Küçük bir sahil kasabasında mütevazi bir sandviç dükkanı işleten bir grup arkadaş, birbirlerinden çok farklı düşüncelere ve karakterlere sahiplerdir. Ancak bu farklılıklarına rağmen ortak bir noktada buluşan bu dört arkadaş, gerçek aşk ve huzurlu hayat için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

365 gun bugun
365 Gün: Bugün izle (2022)

/10

İlk filmin ardından birbirlerine sıkı sıkıya bağlanan Laura ve Massimo, artık daha güçlü aşkları ile güzel bir hayat sürmektedirler. Ancak bu güzel birliktelik pek uzun sürmeyecektir. Massimo'nun ailesi ile olan sorunları çiftin arasını bozarken, gizemli bir adam Laura'nın kalbini çelebilmek için çıkagelmiştir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

love and gelato izle filmizle720p
Love & Gelato izle (2022)

/10

Üniversiteye gidecek genç bir kız olan Lina, üniversite için ayrılmadan önceki son yaz tatilini hasta annesinin yanında geçirmek üzere söz verir. Roma şehrine adeta aşık olan Lina; oradaki güzel insanlarla ve çok sevdiği Roma dondurması ile son yaz tatilini geçirirken hiç ummadığı bir şey yaşayacaktır. Karşılaştığı bu şey ise Lina'nın şehirden ayrılmasını engelleyecek derecede kuvvetli bir aşk olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.