/10

Nail Polish izle

Veer, henüz çok küçük olan yedi yaşındaki iki kız çocuğuna tecavüz etmiş ve bununla da yetinmeyerek acımasız bir şekilde çocukları yakarak öldürmüştür. Tüm deliller ve olaylar Veer'in suçlu olduğu yönündedir ancak demokrasi gereği herkes gibi Veer'in de savunma hakkı vardır. Veer'i savunmak için atanan farklı bir düşünce yapısına sahip tek parmağı ojeli bir avukat atanır. Çok farklı düşünen ve hedefi farklı olan avukat, insan zihninin derinliklerine iner ve suçlaraa farklı bir açıdan bakılması gerektiğini savunur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 566
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Midnight in the Switchgrass izle (2021)

/10

Tecrübeli ortağı Karl sayesinde oldukça iyi bir kariyere sahip olan Rebecca, bu zamana kadar Karl ile birlikte bir çok davada yer almıştır. Ancak yeni bir davada görev almaya başlayan Rebecca, yerel bir polis memuru olan yeni ortağı Byron ile çalışmak zorunda kalacaktır. İşlenen faili meçhul seri cinayetleri çözmeye çalışan ikili, beklenmedik olaylarla karşılaşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Annem Yaşasın izle (2020)

/10

Küçük ve hayalperest bir çocuk olan Gunner, annesinin hastalığı nedeniyle mutlu ailesinin yok oluşuna tanıklık etmektedir. Annesinin yaşadığı hastalıktan dolayı büyük bir üzüntü duyan Gunner, annesini iyileştirebilecek büyülü bir gücün varlığını keşfedecektir. Yeni tanıştığı arkadaşları ile birlikte annesinin kurtarmak için büyülü bir maceraya atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ash and dust izle
Ash & Dust izle (2022)

/10

Kasabaya uzak bir çiftlik evinde yaşayan mütevazi bir çift, sessiz ve sevgi dolu bir hayat sürmektedir. Ancak bir gün ormana gömülü eski bir kutuyu bulan ve gün yüzüne çıkaran çift, başlarına gelecek büyük beladan habersizlerdir. Gizemli bir çetenin hedefi haline geldiklerini fark eden çift, kendilerini bir hayatta kalma oyununun içinde bulacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.