/10

Mutlu Cadılar Bayramı izle

İspanyol bir aile, yaşlı ve yalnız bir kadına bakmak ve onun evinde yaşamak için Miami'ye giderler. Bölge halkı yaşlı kadının evi hakkında bir çok hayalet teorisi üretmekte ve o evde iki tane hayaletin gizlice yaşadığını öne sürmektedir. İspanyol aile bu durumdan habersiz bir şekilde yaşamlarını sürdürmek için uğraşırken, hayalet avcıları evi keşfetmeye çalışıyor. Her şeyden habersiz olan İspanyol aile, hayaletler ve hayalet avcılarının arasında kalırken mahallenin genç çocukları evde büyük bir cadılar bayramı partisi düzenliyor. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 270
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Annem Yaşasın izle (2020)

/10

Küçük ve hayalperest bir çocuk olan Gunner, annesinin hastalığı nedeniyle mutlu ailesinin yok oluşuna tanıklık etmektedir. Annesinin yaşadığı hastalıktan dolayı büyük bir üzüntü duyan Gunner, annesini iyileştirebilecek büyülü bir gücün varlığını keşfedecektir. Yeni tanıştığı arkadaşları ile birlikte annesinin kurtarmak için büyülü bir maceraya atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Ratnan Prapancha izle (2021)

/10

Otuzlu yaşlarına gelmiş ancak hayatını bir türlü düzene sokamamış olan Ratnakara, annesi ile birlikte yaşamaktadır. Hayata karşı oldukça umursamaz davranan Ratnakara, bir gün beklenmedik bir telefon alır. Ratnakara'a gelen ani bir haber, genç adamın hayatını sonsuza dek değiştirmeye yetecek bir maceraya çıkaracaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

troll kuyruklu macera izle
Troll: Kuyruklu Macera izle (2018)

/10

Trol kralı güçlü Grom, şeytani ve acımasız bir varlık tarafından tuzağa düşürülmüştür. Bir taşan dönüştürülen ve büyülü kuyruğu çalınan Grom'u kurtarabilecek tek kişi ise oğlu Trym'dir. Yeni bir prens olan Trym, Trol halkının geleceği için kısıtlı bir sürede babası Grom'u kurtarmak ve şeytani gücü durdurmak zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.