/10

Moonbound izle

Yeni evlerine taşınan Peter ve küçük kardeşi Anne, yeni evlerine ve hayatlarına alışmaya çalışmaktadır. Ancak büyük bir şanssızlık sonucu Anne, Ay Adam tarafından kaçırılmıştır. Kardeşini kurtarmak için onun peşinden giden Peter, Ay'da kalmıştır. Burada yeni arkadaşlar edinen ve kardeşini kurtarmak için Ay Adamı yenmesi gereken Peter, Anne'yi kurtarmak için çıktığı bu yolda Ay Adamın acımasız planını öğrenir ve onu durdurmak için elinden geleni yapacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 13
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
A Christmas Gift from Bob izle (2020)

/10

Son olaylardan sonra James ve Bob ikilisinin hayatı oldukça iyiye gitmektedir. James, Bob sayesinde işleri düzene sokmuş. Bob ise huzurlu bir yuva bulmuştur. Ancak yetkililer, başıboş bir kedi olan Bob'u James'ın elinden almak için harekete geçmiştir. Bu olayla işler alt üst olur. En iyi dostunu kaybetme riskiyle karşı karşıya kalan James, Bob'u kaybetmemek için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

a street cat named bob izle
A Street Cat Named Bob izle (2016)

/10

Uyuşturucuyu bırakmış ve kendisine yeni düzgün bir hayat kurma çabasında olan James, başarıyı arayan bir sokak şarkıcısıdır. Bu zorlu dönemlerinde James, Bob isimli eğitimli ve zeki bir kediyle karşılaşır. Bob, James'e bir amaç vererek onun en iyi dostu haline gelecektir. Beraber sokaklarda şarkı söyleyen James ve Bob, başarılı bir ikili olurken bir anda tüm şehirde ünleneceklerdir. James, Bob sayesinde hayatının en büyük dönüm noktasını yakalamış ve işler yavaş yavaş yoluna girmeye başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the boss baby 2 family business
The Boss Baby 2: Family Business izle (2021)

/10

Artık büyüyen ve orta yaşlarına gelen Ted ve Tim kardeşler, kendilerine farklı hayatlar seçmişmiş ve birbirlerinden uzaklaşmışlardır. Tim, kendisine bir aile kurmuş ve iyi bir baba olmaya çalışmaktadır. Ted ise onun tam aksine kendisini işine adamıştır. Ancak Tim'in küçük kızı, bebek şirketini yeniden kurup başına geçtiğinde Tim ve Ted tekrar bir araya gelecektir. Ted, Tim ve onun küçük kızı, bebek şirketinin önündeki en büyük engel olan kötü bir iş adamını alt etmek için harekete geçmek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.