/10

Miss Americana izle

Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı olan Taylor Swift, henüz 14 yaşındayken kariyerine başlamıştır. Ancak Taylor, zamanla vazgeçilmez bir sanatçı haline gelecektir. Hiçbir zaman yaptıklarıyla yetinmemiş, sürekli yeni şeyler yapmaya çalışacaktır. Herkesin istediği gibi bir kadın olmak için giyinişinden konuşmasına kadar her bir ayrıntıyı dikkate alacaktır. Çalıştığı tecrübeli isimler, azmi ve müzik aşkı sayesinde Taylor Swift, dünyaca tanınan bir pop starı haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 299
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Britney vs Spears izle (2021)

/10

Çok genç yaşta "Popun Prensesi" lakabını kazanan Britney Spears, kısa süre içinde dünyaca ünlü bir pop starı olmayı başarmıştır. Ancak bu göz alıcı kariyerinin ardından Spears’ın özel yaşamında bazı sorunları vardır. Psikolojik rahatsızlıkları olan Spears, yaşanan olaylar yüzünden hayat özgürlüğünü neredeyse kaybetme derecesine gelmiştir. Bu zorlu süreçte mücadele etmeyi bırakmaya Spears, özgürlüğünü ve benliğini kazmaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

louvre muzesinde bir gece leonardo da vinci izle
Louvre Müzesi’nde Bir Gece: Leonardo da Vinci izle (2020)

/10

Dünyanın en çok ziyaret edilen müzesi olan Louvre Müzesi, Leonardo da Vinci'nin pek çok eserine ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça önemli sırlara, gizemlere ve tarihe sahip eserleri bünyesinde barındıran Louvre Müzesi, sanat açısında önemli bir yere sahiptir. Eşsiz bir müze unvanını taşıyan Louvre Müzesi, özel rehberler eşliğinde bir belgesele aktarılmıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Schumacher izle (2021)

/10

Özel bir yetenek olan ve üst üste 7 kere Formula 1 şampiyonu olmayı başaran Michael Schumacher, tüm dünyaya adını duyurmayı başarmıştır. Yetenekli bir yarışçı olan Schumacher, Formula 1 tarihine adını yazdırmasının yanında ailesi ve çocukları ile güzel bir hayat sürmektedir. Ancak yaşanan talihsiz bir kazanın ardından felç kalan ve bilinç sorunları yaşamayan başlayan Schumacher'in, hayatı ve kariyerin mahvolmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.