/10

Miranda Veil izle

Hayata karşı umutlarını yitirmiş genç bir kadın olan Miranda, ölmek istemektedir. Bunun için psikolojik sorunları olan ve bir seri katil olmayı isteyen Soren'i tutmuştur. Soren işe koyularak ilk kurbanı Miranda'yı öldürmek için harekete geçer. Miranda'yı kaçıran Soren, onu her ne kadar öldürmeye çalışsa da bir türlü başarılı olamıyordur. Birisini öldürmenin ne kadar zor olduğuyla yüzleşen Soren, Miranda'yı her öldürmeye çalıştığında psikolojik sıkıntılarının kurbanı olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 253
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
watcher izle
Watcher izle (2022)

/10

Amerikalı genç bir kadın olan Julia, kocası ile birlikte hiç bilmediği bir yer olan Bükreş'e taşınır. Bu bilmediği şehirde yeni hayatına başlamak isteyen Julia, karşı evin penceresinden sürekli kendisini izleyen bir adamı fark edecektir. Kendisini sürekli izleyen adamın Bükreş'te yaşayan bir kadın katilinin olabileceğinden şüphelenen Julia'nın hayatı ve psikolojisi alt üst olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

doctor strange in the multiverse of madness izle
Doctor Strange in the Multiverse of Madness izle (2022)

/10

Tüm evrende her zaman kötü düşmanlar vardır. Sayıları birden fazla olan bu düşmanlar, milyonları yok etmeyi kafaya koymuş kaçık kötülerdir. Evrenler arası seyahat edebilme yeteneği sahip Doctor Strange ise farklı evrenlerde farklı düşmanlara karşı savaş vermek zorunda kalacak ve zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Yellow Wallpaper izle (2021)

/10

Bir çeşit duygu ve zihinsel akıl bozukluğu hastalığı yaşayan Jane, bir yazar ve aynı zamanda annedir. Doktor kocası John, Jane'in yaşadığı zorlukların üstesinden gelebilmek için ailecek bir tatil planlar. Bir malikanede sakin bir tatile çıkan Jane, hastalığı yüzünden bu güzel tatilde en kötü dehşetleri yaşayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.