/10

Maskot izle

2008 lise mezunları eski okul günlerini anmak için küçük bir parti verir. İlk başlarda sıradan ve sıkıcı ilerleyen parti geceye doğru yaşanan tuhaf bir olaydan dolayı akıl almaz bir duruma gelecektir. Okulun eski maskotu, lanetli bir şekilde hayata dönecektir ve partiyi basacaktır. Lanetli bu şey partideki insanlara acımasızca saldıracak ve öldürmeye çalışacaktır. Ancak kimsenin bu yaratığa ölmeye niyeti yoktur. Eski okul arkadaşları birleşerek hayatta kalabilmek için ellerinden geleni yapacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 378
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the grey man izle
The Gray Man izle (2022)

/10

Başarılı ve oldukça profesyonel bir CIA ajanı olan Court Gentry, şans eseri bağlı olduğu departmanın karanlık sırlarını ortaya çıkartmıştır. Bu sırların ortaya çıkmasıyla birlikte büyük bir hedef haline gelen Gentry'nin başına büyük bir para ödülü konacaktır. Dünya çapında herkes tarafından öldürülmek istenen eski ajan Gentry ise kendi hayatı ve ölümcül sırlar için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ten inch hero izle
Ten Inch Hero izle (2007)

/10

Küçük bir sahil kasabasında mütevazi bir sandviç dükkanı işleten bir grup arkadaş, birbirlerinden çok farklı düşüncelere ve karakterlere sahiplerdir. Ancak bu farklılıklarına rağmen ortak bir noktada buluşan bu dört arkadaş, gerçek aşk ve huzurlu hayat için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

bullet train izle
Bullet Train izle (2022)

/10

Farklı tarzlara sahip beş kiralık katil, mermi kadar hızlı bir trende aynı görev için harekete geçmiştir. Amaçları gizemli bir çantaya ulaşmak olan beş katil, birbirlerine karşı aynı trende ölümcül bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.