/10

Malibu Rescue: Yeni Dalga izle

Sıcak yaz günleri tekrar gelmiş, insanlar serinlemek ve dinlenmek için sahillere akın etmişlerdir. Bu sahillerin başında gelen Malibu Plajı insanlarla dolup taşarken tabi ki boğulmalarda artmıştır. Bu yüzden ülkenin en profesyonel can kurtaranları Malibu sahilinde buluşarak işlerini yapmaya hazırlanmaktadırlar. Ancak kendilerine verilen bir yemekten dolayı zehirlenen profesyonel can kurtaran takımı çalışamaz duruma gelmiştir. Onların yerleri çaylak can kurtaranlar olan Lizzie, Eric, Dylan, Tyler ve Gina'ya kalmış. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 141
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the icebreaker izle
The Icebreaker izle (2016)

/10

Antartika buzul denizinde yük gemilerine yol açan bir buz kırma gemisi, ilerlediği rotasında büyük bir buz dağıyla karşı karşıya kalır. Manevra şansı olmayan ve devasa buz dağıyla çarpışmak üzere olan gemi mürettebatı, büyük bir felaketi önlemek için mücadele verecektir. Ancak bu mücadele daha büyük felaketlere yol açacaktır ve gemi, ölümcül bir tuzağa sürüklenmeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cok satanlar izle
Çok Satanlar izle (2021)

/10

Yaşlı ve huysuz bir yazar, yaşlılığının ve hastalığının getirdiği sorunlar yüzünden artık yazmayı bırakmıştır. Hayatlarının son günlerini geçirdiğini ve yalnız öleceğini düşünen yaşlı adamın kapısını genç bir kitap yayıncısı çalar. Yayınlayacakları bir kitap için yaşlı yazardan yardım isteyecektir. Son yazacağı kitap için isteksiz olan yaşlı yazar ve genç yayıncı, oldukça anlamlı bir kitap yazma işine girişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

rifkins festival izle
Rifkin’s Festival izle (2020)

/10

Sanat tutkunu Amerikalı bir çift, San Sebastian'da düzenlenen bir film festivaline katılmak üzere İspanya'ya seyahat ederler. Bu küçük festival tatili, çiftin beklemediğinden daha görkemli bir hal alacaktır. Şehrin güzelliğine ve festivaldeki filmlerin büyüsüne kapılan çift, hayatlarının en heyecan dolu vakitlerini geçirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.