/10

Malibu Rescue: Yeni Dalga izle

Sıcak yaz günleri tekrar gelmiş, insanlar serinlemek ve dinlenmek için sahillere akın etmişlerdir. Bu sahillerin başında gelen Malibu Plajı insanlarla dolup taşarken tabi ki boğulmalarda artmıştır. Bu yüzden ülkenin en profesyonel can kurtaranları Malibu sahilinde buluşarak işlerini yapmaya hazırlanmaktadırlar. Ancak kendilerine verilen bir yemekten dolayı zehirlenen profesyonel can kurtaran takımı çalışamaz duruma gelmiştir. Onların yerleri çaylak can kurtaranlar olan Lizzie, Eric, Dylan, Tyler ve Gina'ya kalmış. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 293
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the princess izle
The Princess izle (2022)

/10

Acımasız ve bencil bir prens olan Julius ile evlenmeyi reddeden genç bir prenses, Julius'u reddettiği ve onun sinsi planlarını bozduğu için kaçırılarak tutsak edilir. Kralın tahtını ele geçirmek için genç prensesi kaçıran Julius, hiç beklemediği kadar güçlü ve iradeli prensesin gazabına uğrayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the grey man izle
The Gray Man izle (2022)

/10

Başarılı ve oldukça profesyonel bir CIA ajanı olan Court Gentry, şans eseri bağlı olduğu departmanın karanlık sırlarını ortaya çıkartmıştır. Bu sırların ortaya çıkmasıyla birlikte büyük bir hedef haline gelen Gentry'nin başına büyük bir para ödülü konacaktır. Dünya çapında herkes tarafından öldürülmek istenen eski ajan Gentry ise kendi hayatı ve ölümcül sırlar için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ten inch hero izle
Ten Inch Hero izle (2007)

/10

Küçük bir sahil kasabasında mütevazi bir sandviç dükkanı işleten bir grup arkadaş, birbirlerinden çok farklı düşüncelere ve karakterlere sahiplerdir. Ancak bu farklılıklarına rağmen ortak bir noktada buluşan bu dört arkadaş, gerçek aşk ve huzurlu hayat için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.