/10

Madagaskar 2 izle

  • Tr Dublaj

Madagaskar hayvanları New York'a geri döndükleri sırada Afrika bölgesinde bir hayvan rezervi bulurlar, burada kendi türlerindeki yüzlerde hayvan tutsak kalmıştır ve Alex kraliyet mirası olarak kendisinin aslan kral olduğunu keşfeder. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 49
Ülke:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Yarın Yokmuş Gibi izle (2020)

/10

Hiçbir derdi ve amacı olmayan Nyles, bu dünyayı gelişine yaşayan genç bir adamdır. İşinden ve sosyal hayatından sürekli şikayet eden Sarah ve Nyles, ortak arkadaşlarının bir kır düğününde tanışırlar. Sonunda şans yüzlerine gülen ikili, birbirlerini buldukları için çok mutludurlar. Ancak bu durum kısa sürecektir. Bir mağaranın büyüsüne yakalanan Saray, kendisini sonsuz gibi görülen bir döngünün içerisinde bulacaktır. Bu döngüyü kırmak için birlikte esrarengiz maceralara atılan Sarah ve Nyles, karmaşık olayların ortasında kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kaciklar universitesi 3 izle
Kaçıklar Üniversitesi 3 izle (2009)

/10

Coolidge Kolejine yeni giren Van Wilder, düşündüğünün aksine çok farklı bir üniversiteyle karşılaşır. Çok baskıcı ve katı kuralları olan üniversitede, neredeyse hiç parti olmuyor ve öğrencilerin cinsel birlikteliği engelleniyordur. Böyle bir durumla karşı karşıya kalan van wilder 3 izle, bu baskıyı kırmak ve güzel bir üniversitede dönemi geçirmek için çalışmalara başlar. Bunun yanında tabi ki okulun en güzel kızı tavlamak için elinden geleni yapar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kaciklar universitesi 2 izle
Kaçıklar Üniversitesi 2 izle (2006)

/10

Hindistanlı bir genç olan Taj, yeni umutlar ve yeni bir hayat için İngiltere'deki Camford Üniversitesine giriyor. Hiç bilmediği bir ülkede hiç tanımadığı insanların arasında kalan Taj, üniversitenin düşündüğünden çok farklı bir yer olduğunun farkına varıyor. Burada yeni arkadaşlar farklı maceralar yaşayan Taj, Van Wilder 2 izle hayatının bu en döneminde gergin ve asabi olan bunalımdaki bir öğrenciye yardım etmek için elinden geleni yapıyor. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.