/10

Macellan: Büyük Kaşif izle

Günümüz İspanya'sında 16. yüz yılda Kastilya Krallığı hüküm sürmektedir. Denizciliğe ve keşiflere çok önem veren bu krallık, 5 gemi ve 240 kişiden oluşan bir deniz donanmasıyla 1519 yılında Sevilla limanından açılır. Dünyadaki ilk deniz keşfi olarak tarihe geçen bu olayda, denizciler yolculuk sırasında çok zorlu ve farklı bir macera yaşarlar. Denizciler, üç yılın ardından ayrıldıkları yer olan Sevilla limanına geri dönmüşlerdir. Ancak ne yazık ki yaşanan olaylar yüzünden sadece bir gemi ve içerisinde 18 kişilik bir mürettebat geri dönebilecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 176
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, , ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Endless Rain izle (2021)

/10

Birbirini oldukça iyi tanıyan ancak hiç yüz yüze görüşmemiş olan Young-ho ve So-hee, iki mektup arkadaşıdır. Birbirlerine sürekli mektuplar yazan ve bu sayede basit bir uzun mesafe ilişkisine sahip olan Young-ho ve So-hee, teknolojinin ilerlemesiyle artık ciddi bir ilişki mecburiyetinde kalır. Fotoğraf makineleri, sesli konuşabilecekleri cep telefonları, iki gencin ilişkisini tamamen değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

İşte Böyle Bir Oğlan izle (2021)

/10

Popüler erkek arkadaşı tarafından aldatılmasının ardından kariyeri kötüye giden Padgett, genç bir sosyal medya yayıncısıdır. Kariyerini düzeltmek için kendisine yeni bir star yaratmak isteyen Padgett, okulun ezik ve tembel bir genci olan Cameron'u seçecektir. Cameron'u bir proje olarak gören ve onu yenileyerek bir stara dönüştüren Padgett, fark etmeden Cameron'a aşık olmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

gercekten ask izle
Aşk Gerçekten izle (2020)

/10

Geç ve ufku açık siyahı bir ressam, Washington'daki sıkı sanat rekabetine girebilmek için çalışmaktadır. Bu rekabetin bir parçası olarak eserlerini diğer sanatçılara ve topluma ulaştırmayı hedefleyen genç ressam, hiç beklemediği bir anda aşkı bulacaktır. Kalbi kırık genç bir kıza aşık olan ressamın hayatı ve kariyer yolculuğu bu aşkla beraber değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.